Karim Benzema: Musíme dál vyhrávat. Chci hrát lépe než v minulé sezoně

Čas 27. 07. 2018, 11:23 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Karim Benzema
Karim Benzema

Karim Benzema je jednou z největších stálic v kádru Realu Madrid, načne už desátou sezonu. Protože nehrál na MS, v přípravě je s týmem od začátku. Jak se těší na novou sezonu?

Karim Benzema je v Realu už 9 let. Přestože se hodně spekulovalo o jeho odchodu, francouzský útočník všechno popřel a zůstane v bílých barvách. „Musíme pokračovat ve vyhrávání titulů jako tým, má jasno.

Jeden z nejlepších střelců v historii klubu si uvědomuje, že v minulé sezoně nepodával ideální výkony. Tedy především v La Lize, kde dal za 2 156 minut pouze 5 branek. Naopak v Lize mistrů se mu dařilo, když dokázal v devíti zápasech nastřílet stejný počet gólů.

„Osobně věřím, že budu mít lepší sezonu než v minulém roce. Chci pokračovat v zapisování svého jména do historických knih klubu. Pracujeme opravdu tvrdě. Musím nadále makat, tvrdí Benzema.

Francouz se vyjádřil také k novému trenérovi Julenu Lopeteguimu. „Víme, že Lopetegui má rád fotbal založený na držení míče. Dává rovněž velký důraz na chování po ztrátě míče. V tuto chvíli opravdu tvrdě pracujeme, popisuje Benzema.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (81 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!