Zaměřil se Real na Icardiho? Kapitán Interu má klauzuli ve výši 110 milionů eur

Čas 22. 07. 2018, 09:33 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Mauro Icardi
Mauro Icardi

Kolotoč spekulací kolem posil Realu Madrid je naplno rozjetý, odchod Cristiana Ronalda vše přiživil. Bílý balet totiž nutně potřebuje nového střelce. Bude jím Mauro Icardi?

Jméno Maura Icardiho není pro fanoušky Realu žádnou novinkou. Hojně se skloňovalo už v zimě, kdy Real údajně příchod Argentince opravdu zvažoval, ale nakonec se rozhodl neutrácet vysokou částku v lednovém přestupovém období.

V létě zase vedou spekulace o příchodu Edena Hazarda z Chelsea. Londýnský klub se ale své hvězdy, která je přestupu nakloněna, nechce vzdát a požaduje obrovskou částku.

Podle posledních informací je ale příchod právě Maura Icardiho ve hře. Kapitán Interu sice podepsal s milánským klubem novou smlouvu, ale zároveň do ni byla umístěna klauzule. Kdo dá na stůl 110 milionů eur, může být Icardi jeho.

Je samozřejmě otázkou, zda by Icardi dokázal plnohodnotně nahradit portugalského kanonýra. Že ovšem góly dávat umí, to dokazuje opakovaně v Serii A. Ve svých 25 letech má navíc to nejlepší ještě před sebou a má rovněž prostor pro další růst.

Povedou jeho další kroky do madridského velkoklubu?

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (81 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!