Nabídky odmítejte! Lopetegui se rozhodl, chce si nechat Ceballose i Llorenteho

Čas 18. 07. 2018, 20:56 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Dani Ceballos
Dani Ceballos

Trenér Realu Madrid Julen Lopetegui si chce v týmu ponechat záložníky, kteří toho v minulé sezoně odehráli jen velmi málo. Těmi jsou Dani Ceballos a Marcos Llorente.

Marcos Llorente se vrátil minulé léto do Realu z hostování v Alavésu a trenér Zinedine Zidane si ho ponechal v týmu. Moc šancí ale přes Casemira nedostal. Celkem odehrál pouze 540 minut v La Lize a 21 minut v Lize mistrů. K tomu nastoupil do čtyř zápasů Copa del Rey.

Dani Ceballos přicházel s mnohem většími očekáváními, ale nakonec toho odehrál ještě o kus méně. Ve španělské nejvyšší soutěži to bylo pouze 397 minut, v Lize mistrů pak 82 minut. V domácím poháru naskočil do tří utkání.

Ani jeden ze španělských mládežnických reprezentantů si nezískal důvěru trenéra Zinedina Zidana a očekávalo se, že minimálně jeden z nich, možná oba, královský klub v létě opustí.

Na Llorenteho i Ceballose navíc chodily Realu pravidelně nabídky. Nový kouč Julen Lopetegui dal ale vedení jasný pokyn. Nepřijmout! Španělský trenér se podle AS rozhodl, že chce oba hráče v týmu.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!