Sevillská bitva o Marcose Llorenteho. Zájem o defenzivního záložníka Los Blancos mají Betis i FC

Čas 20. 06. 2018, 13:15 | Autor Laša | Zdrojas.com, football-espana.net
Marcos Llorente
Marcos Llorente

K zajímavému souboji se schyluje okolo odchovance Realu Madrid Marcose Llorenteho. Defenzivního záložníka by do svých služeb rád získal sevillský FC. Pokukuje po něm ale i jeho městský rival Betis, který má Llorenteho taktéž na seznamu možných posil.

Podle informací deníku AS je Real Madrid nakloněn prodeji Marcose Llorenteho. Požaduje částku ve výši 10 – 12 milionů euro. Součástí dohody ale musí bezpodmínečně být výkupní klauzule, kterou by Bílý balet mohl na svého odchovance uplatnit.

Mládežnický reprezentant Španělska zaujal hlavně v Andalusii. FC Sevilla by totiž Llorentem nahradila Stevena N´Zonziho, který má dle všeho namířeno do Arsenalu. Rojiblancos ale mají na stejnou pozici rovněž vyhlédnutého Roque Mesu ze Swansea.

Městský rival Rojiblancos Real Betis se po letech připravuje na účast v Evropské lize, a tak vedení klubu pracuje na posílení kádru. I zde je tedy zájem o Marcosovy služby. Viceprezident Betisu Lorenzo Serra se ale nechal slyšet, že prioritou pro jeho klub je získání bývalého hráče Newcastelu Mikela Merina.

Hlavní slovo v tomto případě bude mít zřejmě opět Julen Lopetegui. Pod Zinedinem Zidanem Llorente, který předminulou sezónou oslnil v Alavésu, nedostal příliš mnoho příležitostí, a nemohl tak naplno ukázat své kvality.

Vyjednávací pozice pro zájemce o Llorenteho služby je o to těžší, že hráč s Realem na podzim prodloužil smlouvu do roku 2021, a hráč samotný patří mezi oblíbence Florentina Péreze. Rovněž Lopeteguiho angažování naznačuje, že by Real mohl ještě více vsázet na španělské hráče.

 
blank
 
blank

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!