Real Madrid obdržel dvě nabídky za Marca Asensia, ale obě odmítl, prozradil hráčův agent

Čas 25. 05. 2018, 11:51 | Autor Laša | Zdrojas.com
Marco Asensio
Marco Asensio

Vycházející hvězda Los Blancos, Marco Asensio, je na britských ostrovech žádaným zbožím. Kluby se snaží využít toho, že si mladík stále nevybojoval pevné místo v sestavě Realu Madrid. Ze strany vedení Bílého baletu ale oba kluby slyšely jednoznačné – Ne.

Madrid obdržel dvě nabídky na Marca Asensia ve výši 150 milionů euro, ale obě byly odmítnuty. Je před ním neobyčejná kariéra“, řekl v rozhovoru pro španělské rádio hráčův agent Horacio Gaggioli.

Agent kluby nejmenoval, ale potvrdil, že se jednalo o dva zástupce z anglické Premier league. Můžeme se tedy jen domnívat. O Asensia v minulosti projevil zájem Liverpool, Arsenal či Guardiolův Manchester City.

Deník As uvádí, že částka byla velmi směšná s ohledem na to, že si Florentino Pérez mladého hráče pojistil výkupní klauzulí ve výši 700 milionů euro.

Zájem o Asensia není ničím neobvyklým. Již v minulém přestupovém období odmítl Real Madrid několik nabídek z předních evropských klubů.

Agent rovněž dodal: „Bartomeu (prezident Barcelony – pozn. redakce) ví, že udělal velkou chybu, ale tyto věci se v životě stávají. Čas plynul a Florentino jednal rychleji.“ Neodpustil si tak rýpnutí do katalánského klubu, který měl o Asensia eminentní zájem. Kvůli váhání, a upřednostnění Douglase, ale Barca tehdy o Marca přišla.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!