Je před námi příležitost ukázat všem, že jsme králové Evropy, řekl na akci Movistaru Sergio Ramos

Čas 17. 05. 2018, 10:40 | Autor Laša | Zdrojrealmadrid.com
Sergio Ramos a Nacho na akci Movistaru
Sergio Ramos a Nacho na akci Movistaru

Příprava hráčů Realu Madrid na finále Ligy mistrů je v plném proudu, přesto si ale našli čas i na akci pro fanoušky, zorganizovanou společností Movistar, jednoho z partnerů klubu. 50 vyvolených fanoušků mělo možnost setkání se svými idoly v tiskovém centru Realu, kde jako dárek každý dostal podepsané tričko od všech hráčů. Byla též příležitost pro fotografování, autogramy či rozhovor se samotnými hráči.

Sergio Ramos hovořil o příležitosti, který před celým týmem je:

Pro nás je velmi pozitivní, že máme opět po roce příležitost ukázat, že jsme králové Evropy. Ukazuje se, že díky tvrdé práci, obětování, úsilí a konzistentnosti po dlouhou dobu můžete být odměněni a mít možnost zažít takové momenty, jako je třeba tento, kdy budeme mít šanci hrát a zvítězit v dalším finále – také nás to seznamuje s tím, čeho všeho jsme dosáhli v posledních sezónách.

Pokusíme se oplatit naším fanouškům důvěru, kterou v nás mají, a potěšit je dalším vítězstvím v Lize mistrů – zvítězit třetí rok po sobě by bylo jako sen. Budeme doufat, že se nám to povede, že fanouškům trofej přivezeme, a že ji s nimi budeme moci oslavit.

Luka Modrić obdržel dotaz na finálového soupeře:

Liverpool možná nebyl od začátku počítán mezi hlavní favority, ale když se podíváte na jejich zápasy, a na to jak hrají, musíme uznat, že jsou ve finále zaslouženě. Co je na nich zvláštní? Mají velmi dobrý tým, fantastického trenéra. Očekáváme velmi náročný zápas, ale věřím, že na něj budeme dobře připraveni.

Marcelo a Nacho zase byli dotázáni, co musí mít hráč Realu Madrid. Brazilský bek odpověděl: „Pokoru, týmového ducha, ambice a nebát se tvrdé práce.“ Podle Nacha by hráči neměli postrádat „Hodně odpovědnosti, bojovného ducha a odhodlání.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!