Marca: Real Madrid je cílem silné antikampaně a vedení bude reagovat. Je třeba bránit čest klubu

Čas 15. 04. 2018, 00:40 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
Florentino Pérez s La Décimou
Florentino Pérez s La Décimou

Florentino Pérez i celé vedení Realu Madrid má již dost toho, jak je klub, zvláště v posledních dnech, terčem nenávistné kampaně. A proto se klub rozhodl, že bude aktivně vystupovat na svoji obhajobu. V sázce je čest klubu i jeho fanoušků.

Miliony příznivců Bílého baletu se v posledních dnech doslova semkli, a na sociálních sítích se každý po svém snaží demonstrovat oddanost Realu Madrid.

Klub si jejich snahy velmi váží, deník Marca dokonce píše, že teprve nyní se ukazuje, jaký poklad ve svých fanoušcích Real Madrid má, protože tito fanoušci zůstávají věrní, navzdory silné antikampani proti klubu v médiích.

A na Santiago Bernabéu nechtějí zůstat jen u reakcí na sociálních sítích a uvažují o přijetí celé řady opatření.

Dokonce v úvahu připadá i možnost, obrátit se na právníky klubu, protože vedení v čele s Pérezem se domnívá, že útoky na Real, které zpochybňují jeho čest, historii a úspěchy jeho hráčů, již dávno překročily pomyslnou hranici tolerance.

Pérez se domnívá, že historie Realu Madrid, ale hlavně současnost, se musejí bránit. Hlavně kvůli těm milionům fanoušků, kterých se celá kampaň proti jejich milovanému klubu dotýká nejvíce.

Deník Marca uvádí, že nenávist vůči klubu se stupňuje s tím, jak se množí jeho úspěchy, a to hlavně v Champions league. V loňské sezóně se objevila fáma s nahřátými míčky při losování. A to navzdory tomu, že Real hrál s Bayernem (čtvrtfinále) a Atléticem (semifinále).

V letošním ročníku se pak rojí obvinění z pomoci rozhodčích, což podle vedení Realu znevažuje tvrdou a poctivou práci, kterou Zinedine Zidane a jeho svěřenci odvádějí.

Pokud jde o vyjádření ze strany hráčů, Real Madrid svým hráčům spíše doporučoval, aby tak činili pouze na oficiálních místech, tedy na tiskových konferencích, po zápase atd. Nyní ale klub už svým hráčům v tomto bránit nebude.

A hráči samotní už také mají celé situace plné zuby, což dokazuje například páteční tweet Isca. V překladu: „Jedna profese, dva metry, ostuda…

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (33 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!