Srdcař Nacho je blízko prodloužení smlouvy: Bylo by úžasné ukončit kariéru v Realu

Čas 28. 03. 2018, 17:31 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Nacho slaví gól
Nacho slaví gól

V posledních sezonách patří mezi nejspolehlivější hráče Realu Madrid. Nebývá zraněný a když je potřeba, dokáže zaskočit na každé pozici v obraně. Teď se Nacho Fernández dočká odměny.

Univerzál Nacho si v této sezoně užívá velkou porci minut. V La Lize odehrál už 1 797 minut, hned osmnáckrát nastoupil v základní sestavě. Většinou na pozici stopera. Navíc španělský reprezentant odehrál celých 6 zápasů (540 minut) v Lize mistrů a přidal starty v Copa del Rey a na MS klubů.

Velký Madridistas má v Realu smlouvu do roku 2020 a pravidelně je o něj zájem z jiných evropských klubů. Hodně o něj usilovaly například italské kluby AS Řím či Neapol. Nacho by měl ale zůstat.

Real Madrid totiž miluje nade vše. „Bylo by úžasné ukončit kariéru v Realu. Měl jsem ve svém životě dva sny - zahrát si za první tým Realu a španělskou reprezentaci. Oba se mi splnily,“ usmívá se Nacho.

K odchodu ale neměl v jednu chvíli daleko. „Když hráč tolik nehraje, samozřejmě nad tím přemýšlí, ale mým cílem bylo vždy zůstat v Realu. Odejít by bylo snadné. V Realu mi naštěstí věřili,“ přiznává.

Tomu, že by mohl kariéru opravdu odehrát kompletně v klubu svého srdce, nasvědčují jednání o nové smlouvě. „Ještě jednáme, ale je prakticky hotovo. Nenastane žádný problém,“ přibližuje Nacho.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!