Zidane nadále věří Benzemovi i Baleovi. Jako jediní zasáhli do všech posledních deseti zápasů

Čas 09. 03. 2018, 16:02 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Gareth Bale a Karim Benzema
Gareth Bale a Karim Benzema

Mnozí fanoušci už nad nimi v této sezoně zlomili hůl. Trenér Zinedine Zidane mezi ně ale nepatří. Ofenzivní hráči Realu Karim Benzema a Gareth Bale mají nadále jeho důvěru.

Karim Benzema i Gareth Bale se v této sezoně dostali pod tvrdou salvu kritiky, ačkoliv v jiné fázi sezony. Francouz předváděl podprůměrné výkony hlavně v první polovině aktuálního ročníku, Velšanovi se zase příliš nedaří v posledních týdnech. Real by ho dokonce podle některých spekulací chtěl v létě prodat.

Trenér Zidane každopádně neustále zdůrazňuje důležitost všech svých hráčů. A nezůstává u řečí. Právě Benzema a Bale jsou totiž jedinými dvěma hráči Bílého baletu, kteří zasáhli do všech předchozích deseti zápasů, přestože to párkrát bylo z lavičky.

Zatímco klíčoví hráči základní sestavy jako Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Raphaël Varane či Dani Carvajal se některých duelů nezúčastnili kvůli rotaci a další měli problémy se zraněními, duo B+B v nominaci tradičně nechybí a dostává pravidelně šancí ukázat se.

Je potřeba říct, že ani Benzema ani Bale určitě nepředvádějí bezchybné výkony. Na druhou stranu je pravda, že týmu pomáhají. Bale nastřílel za posledních 10 zápasů 4 branky, lepší je jen fenomenální Ronaldo. Benzema zase chytil velmi slušnou formu, což potvrdil i na půdě PSG. Bohužel ale neproměňuje šance.

Zidane bude každopádně pokračovat v rotaci, která v minulé sezoně týmu hodně pomohla. Tentokrát už hraje Real bohužel jen o titul v Lize mistrů, ale zároveň si bude chtít udržet třetí místo v lize. Francouzský kouč doufá, že k tomu Benzema a Bale přispějí. Co bude pak, to zůstává otázkou.

 
blank
 
blank

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!