Zidane: Každý z hráčů odvedl dobrou práci a s výhrou jsem spokojen

Čas 27. 10. 2017, 13:27 | Autor Caladas | Zdrojrealmadrid.com
Zinédine Zidane
Zinédine Zidane

Francouzský kouč se po zápase sešel s novináři na tiskové konferenci na Estadio Fernando Torres, aby také pohovořil o výkonu jeho svěřenců v prvním utkání letošního ročníku Copa del Rey. Stejně jako hráči povídal o tom, že domácí v prvním poločase hráli dobře a Los Blancos dost potrápili.

Zinedine Zidane

„Jsem rád, že jsme udrželi čisté konto, ukázali jsme opravdovou trpělivost a vstřelili dva góly. Každý z hráčů odvedl dobrou práci a jsme spokojeni."

„Fuenlabrada se snaží o postup do vyšší soutěže a jsou na druhém místě. V prvním poločase udrželi bezbrankový stav 0:0, což ukazuje jak dobrou práci soupeř odvedl. Ve druhé půli jsme ale ukázali trpělivost a byli jsme schopni najít způsob jak vyhrát. Jsem spokojený s výsledkem týmu."

„Vallejo může být šťastný. Vedl si skvěle a věci jako červená karta se prostě ve fotbale stávají. S tím nemůžeme nic dělat. Sice dostal červenou kartu, ale mě více zajímá jeho celkový výkon."

Zápas proti Gironě

„Nemáme obavy z Katalánska, protože bezpečnost bude na místě, stejně jako vždy. Budeme hrát naši hru aniž by jsme mysleli na cokoliv jiného. Nechci fanoušky o nic žádat. Přemýšlíme čistě jen o zápase a doufáme, že to bude dobrý zápas.

Zápas Castilly před dvěmi lety

„Moc dobře si na zápas před dvěmi lety nevzpomínám. Před zápasem jsem přemýšlel o tom, když jsem sem přijel hrát s Castillou. Je pravda, že mnoho věcí se změnilo, ale já jsem rád že tu dnes mohu být a užívám si to. Hráli jsme proti Fuenlabradě znovu, tentokrát s A-týmem, kdysi jsme tu sice ztratili, ale dnes jsem šťastný."

Klíčová slova: zinedine, zidane

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!