ROZHOVOR: Tvrdě jsem pracoval, abych dostal šanci, řekl střelec Mayoral

Čas 18. 09. 2017, 07:46 | Autor Caladas | Zdrojrealmadrid.com
Borja Mayoral
Borja Mayoral

Real Madrid zvládl včerejší duel španělské ligy na výbornou a to velkou zásluhou právě Mayorala. První gól Los Blancos vstřelil útočník sám a na druhém, byť byl vlastní, měl také velkou zásluhu.

Borja Mayoral ještě minulou sezonu hostoval v německém Wolfsburgu, kde se mu nijak zvláště nedařilo. Mnozí si mysleli, že madridský velkoklub v létě přivede útočníka světové extratřídy a že na Mayorala zbyde pouze místo občasného náhradníka. Real však v létě v útoku neposiloval a Zidane vložil důvěru právě do dvacetiletého španělského útočníka. 

Velmi podceňovaný Mayoral dostal velkou šanci se ukázat právě ve včerejším zápase na půdě Realu Sociedad, při absenci Cristiana Ronalda a Karima Benzemi. Mayoral se svojí šance chopil náramně a byl jednou z ústředních postav, které Realu zařídily tři body. Nutno podotknout, že Borja vstřelil svůj první ligový gól v dresu Bílého Baletu. 

Zápas

Jsem velmi šťastný za výkon, který jsme předvedli. Věděli jsme, že to bude obtížný zápas, ale dosáhli jsme výsledku, který jsme si stanovili. Museli jsme vyhrát, protože jsme šli do zápasu po dvou remízách a vítězství pro nás bylo velmi důležité. Jsme velmi štastní, každý zápas na tomto místě je velmi složitý a málokterý tým zde dokáže bodovat. Museli jsme se dostat zpět na vítěznou vlnu a to se nám podařilo. Musíme takto pokračovat i nadále, tvrdě pracovat a zůstat soustředění, protože to je jediný způsob jak dosáhnout dobrých výsledků. Nyní už se plně soustředíme na zápas s Betisem."

Základní jedenáctka

„Kvůli této příležitosti jsem tvrdě pracoval celý týden. Je tu spoustu skvělých útočníků a já musím jen pokračovat v práci, abych dostal další šance."

Zidane

„Pokud mě trenér postaví, je to proto že si myslí, že jsem připravený. Jsem vděčný za důvěru, kterou do mě vložil."

Klíčová slova: borja mayoral

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!