Konec přestupům. Real už nebude prodávat, ani posilovat, zní ze zákulisí

Čas 29. 08. 2017, 17:27 | Autor Larin
Dani Ceballos a Florentino Pérez
Dani Ceballos a Florentino Pérez

<ANKETA> Letní přestupové období je u konce. Alespoň pro Real. Z posledních zpráv je vysoce pravděpodobné, že Zidanův kádr už nepostihne žádná změna.

Svým způsobem bylo přestupové okno překvapením. Real se zaměřil zvláště na španělské mladíky, kteří se v sezóně 2017/2018 budou prát o své místo v týmu.

Z hostování v Deportivu Alavés se vrátil Marcos Llorente, kterého v záložník řadě doplní Dani Ceballos z Betisu. Ten přišel za 17 miliónů euro.

Posilovalo se také v obraně. Po roce ve Frankfurtu se vrátil Jesús Vallejo a od rivala z jižní části Madridu vykoupil Real talentovaného Thea Hérnandeze. V neposlední řadě nesmíme zapomínat ani na Achrafa Hakimiho, který bude plnohodnotnou posilou za Danila.

Jedinou posilou do útoku tak zůstává Borja Mayoral, který přišel po nepovedeném hostování ve Wolfsburgu. Poslední změnu udělal Zidane na postu třetího brankáře, kde Yáñeze nahradil jeho druhý syn Luca Zidane.

Celkem Real utratil 47 miliónů euro. To není moc, zvláště ve srovnání s minulými sezónami. Netradičně aktivní byl však královský celek u odchodů.


 

Všechny přestupy najdeš ZDE:

 


Real opustil Morata, který za 65 miliónů euro (+ bonusy) odešel do londýnské Chelsea. Do Anglie zamířil také Danilo, kterého si vyhlédl Manchester City. Definitivní tečku za svým angažmá v Realu udělal dost pravděpodobně James, který bude minimálně dva roky oblékat dres Bayernu. 

Zdarma odešli Pepe (Besiktas) a Rubén Yáñez (Getafe/Cádiz). Téměř zanedbatelnou částku 18 miliónů euro vyinkasoval Real za odchody Mariana, Burguiho a Diega Llorenteho

Real tak získal minimálně 126 miliónů euro. V této částce však není započítán druhý rok Jamesova hostování (13 mil.) a jeho potenciální výkupní klauzule (45 mil.). ¨

Jste s přestupovým obdobím spokojeni? 

Dělá Real dobře, že už nechce stávající kádr posilovat?

Ano (23,8%)
681
Ne, potřebuje útočníka (72,9%)
2084
Ne, potřebuje obránce (3,3%)
94
Celkem hlasovalo: 2859
Klíčová slova: přestupy

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (23 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!