Cristiano se po dovolené vrátil k týmu. Dostane proti Manchesteru první minuty?

Čas 06. 08. 2017, 13:16 | Autor Larin | Zdrojrealmadrid.com
Cristiano Ronaldo na tréninku
Cristiano Ronaldo na tréninku

Nebýt Cristiana Ronalda, loňská sezóna Realu by nebyla ani zdaleka tak podařená. Portugalský ostrostřelec však dost možná o úvod té letošní přijde kvůli prodlouženému volnu po Konfederačním poháru FIFA.

Zatímco jeho spoluhráči odpočívali na plážích, Cristiana čekala velká výzva v podobně Konfederačního poháru v Rusku, kam táhl své Portugalsko za titulem. Mistři Evropy z roku 2016 však vypadli již v semifinále.

Ronaldo měl proto nárok na delší dovolenou. Kus jí strávil na jachtě u Baleárských ostrovů, poté odcestoval do Asie na marketingová jednání. Součástí jeho volna bylo také svědčení u soudu ohledně daňové aféry.

K tréninku se nicméně vrátil o několik dní dříve. Jeho spoluhráči byli na turné v USA a Cristiano začal trénovat alespoň individuálně. K týmu se pak připojil v sobotu 5. srpna.

Stihne tak pouhé tři tréninky s týmem před Superpohárem UEFA s Manchesterem United, který se hraje v úterý 8. srpna. I tak se však spekuluje, že by Ronaldo mohl dostat alespoň pár minut v závěru. Velkým adeptem na jeho pozici je Marco Asensio, kterému se příprava povedla naprosto parádně.

Klíčová slova: cristiano ronaldo

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!