Pepe ke konci angažmá v Realu překvapil: Některým věcem u Zidana nerozumím

Čas 06. 06. 2017, 15:19 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Pepe
Pepe

Obránce Pepe definitivně potvrdil, že končí v Realu Madrid, kde mu na konci června vyprší smlouva. Portugalec si ale překvapivě neodpustil štiplavé poznámky, kterými trochu popřel několik svých dřívějších vyjádření.

O tom, že Pepe v Realu nedostane nabídku nové smlouvy, se mluví už dlouho. Po vítězství v Lize mistrů jsme psali o tom, že Portugalec odchází a nejspíše zvolí francouzské PSG. „Je jasné, že v Realu nebudu pokračovat. Nabídek mám ale hodně, i z Anglie,“ oznámil teď Pepe. Mluví se například také o Interu Milán.

Byly to úžasné roky, v nichž jsem za klub nasazoval tělo i duši,“ pokračoval Pepe, vždy velký srdcař a Madridista. Pak ale jakoby přepnul na jiný režim.

„O odchodu jsem se rozhodl už lednu. Chování klubu ke mně nebylo ideální,“ tvrdil Portugalec. „Co Zidane udělal pro Real, je úžasné, ale některým věcem nerozumím. Třeba tomu, proč jsem byl vynechán z týmu,“ dodal Pepe. Narážel na to, že pro finále Ligy mistrů se nevešel ani na lavičku.

Pepe těmito slovy každopádně popřel svá vyjádření z předchozích týdnů. „Kvůli Realu Madrid počkám do posledního dne mé smlouvy,“ vyprávěl při otázce na možný přestup. Možná se v něm nyní jen nahromadila frustrace z toho, že na něj pro finále LM nezbylo místo.

Tak jako tak končí v Realu velká postava jeho poslední éry. Pepe byl v klubu jedním z nejdéle sloužících hráčů, v milovaném bílém dresu hrál od roku 2007. Za tu dobu si i přes občasné výbuchy získal srdce fanoušků a respekt fotbalových expertů.

S Realem vyhrál Pepe třikrát Ligu mistrů, třikrát La Ligu, dvakrát pohár Copa del Rey, dvakrát mistrovství světa klubů, dvakrát španělský Superpohár a jednou evropský Superpohár.

Díky za vše, legendo! Ať se daří a nezapomeň: HALA MADRID Y NADA MÁS!

Klíčová slova: pepe

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (25 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!