MARODKA: Real Madrid aktuálně nemá na marodce žádného hráče. Trénují Hazard, Ødegaard i Mariano

MARODKA: Real Madrid aktuálně nemá na marodce žádného hráče. Trénují Hazard, Ødegaard i Mariano

Dobré zprávy přišly z Madridu, Zidanovi se koncem kalendářního roku úspěšně vyprazdňuje marodka.

V plném tréninku s mužstvem už je kromě Edena Hazarda i Martin Ødegaard, což jsou rozhodně skvělé zprávy.

S míčem již také pracují útočníci Mariano Díaz a Luka Jović, oba by zanedlouho mohli být zpět k dispozici na zápas.

Nejbližší zápas čeká Real v neděli od 21:00 na půdě Eibaru, zda bude nějaký zmíněný hráč nominován, je zatím nejasné.

Fotogalerii z tréninku najdete na tomto odkazu.

S3F1K je dlouholetým redaktorem portálu BilyBalet.cz. Zapálený a věrný fanoušek nejlepšího klubu na světě. Sám příležitostný fotbalista v nižších soutěžích.


Zdroj: realmadrid.com

10 Komentářů

Přidat komentář

Související články

Huijsen oslavil návrat Málagy do La Ligy a živí svůj sen
Mužstvo

Huijsen oslavil návrat Málagy do La Ligy a živí svůj sen

Dean Huijsen slavil postup Málagy v klubovém dresu a fotkou na sociálních sítích. Opakovaně dal najevo, že je fanouškem a…
Vinícius tváří Brazílie a jednou z největších značek mistrovství světa
Mužstvo

Vinícius tváří Brazílie a jednou z největších značek mistrovství světa

Vinícius Júnior je dnes jednou z hlavních tváří světového šampionátu. Na hřišti táhne brazilskou reprezentaci a mimo něj má už…
Mourinho: Můj Real Madrid vstřelil v jedné ligové sezóně 121 gólů. Jak moc defenzivní jsme byli?
Mužstvo

Mourinho: Můj Real Madrid vstřelil v jedné ligové sezóně 121 gólů. Jak moc defenzivní jsme byli?

José Mourinho se poprvé od návratu do Realu Madrid vyjádřil a poskytl rozhovor americkému magazínu Vanity Fair. S trenérem Los…
Mourinho vidí v Bernardu Silvovi lék na problémy Realu s kontrolou hry
Mužstvo

Mourinho vidí v Bernardu Silvovi lék na problémy Realu s kontrolou hry

Bernardo Silva přichází do Real Madridu jako volný hráč po devíti sezonách v Manchesteru City. Jak uvádí The Athletic, jeho…