Mariano prozradil: Proč si vzal číslo 7 a koho chce reprezentovat?

Mariano prozradil: Proč si vzal číslo 7 a koho chce reprezentovat?
Mariano

Útočník Mariano, nejčerstvější posila Realu Madrid, prozradil v rozhovoru, proč si po příchodu vybral číslo 7, které převzal po Cristianu Ronaldovi. Velký tlak pětadvacetiletý Madridista necítí.

Mariano přišel do Realu Madrid jako největší posila do ofenzivy, přestože mnoho fanoušků očekávalo větší jméno. Pětadvacetiletý forvard na sebe nicméně hned upozornil, když si vzal dres se sedmičkou.

„Nemyslím si, že na tom nějak hodně záleží,“ tvrdil přesto Mariano. „Přidá to na mě nějaký tlak? Jistě. Ale číslo 7 bylo volné a mám ho rád. Jsem šťastný, že nosím číslo, jaké měli Amancio, Juanito, Butragueňo, Raúl… Sledoval jsem je, když jsem byl malý. A pak samozřejmě Ronaldo,“ uznal útočník.

„Číslo 7 bylo volné a mohl si ho vzít klidně někdo jiný z kabiny. Nemyslím si, že by se toho někdo bál, protože jsou tu úžasní hráči. Sedmička nicméně zůstala volná a já po ni sáhl,“ doplnil Mariano.

Posila Realu zatím na svůj debut pod trenérem Julenem Lopeteguim čeká. „Musím být trpělivý, ale jsem připravený a chci nastoupit co nejdřív. Musím hlavně tvrdě pracovat,“ měl jasno ofenzivní fotbalista.

Zajímavé téma je také Mariano a reprezentace. Forvard Realu si již připsal jeden start za Dominikánskou republiku, ale šlo pouze o přátelský zápas. Proto může ještě snít o národním týmu Španělska.

„Umím si to představit. Vlastně sním o tom, že mě Luis Enrique povolá,“ přiznal Mariano, který se ve Španělsku narodil. My věříme, že brzy začne střílet góly za Real Madrid.

Podvinho je zakladatelem webu BilyBalet.cz. Realu Madrid fandí už od roku 2002, několikrát ho viděl v akci na Bernabéu i jinde v Evropě. Sám celý život hraje fotbal, v mládeži působil i ve Slavii Praha. Má za sebou také angažmá v deníku Sport, kde působil čtyři roky jako novinář. Aktuálně je fotbalovým trenérem.


Zdroj: as.com

3 Komentářů

  • Avatar

    Že by další hráč Realu ve španělské reprezentaci? A mě hned bylo divné, proč ho Julen koupil *lol*.

    Samozřejmě je to skvělý hráč a pokud se narodil ve Španělsku, nevidím důvod proč by se do reprezentace nomohl dostat třeba jako náhradník za Rodriga (pokud se nemýlím tak Enrique a Costa se nemají zrovna dvakrát v lásce…).

    0
    0
  • Avatar

    tak costu mít rád to už musí mít člověk silný žaludek.je to fotbalové prase. jinak mariano dobrý mladý hráč který by měl dostávat více šancí v realu.sice to bude teď těžké když benzin chytil druhý dech ale jeho šance určitě příde.

    0
    0
  • Avatar

    tak. som vcelku plny nadeje pri benzinovom golovom oziveni a hladnom marianovi.
    dufam, ze to nakoniec bude mozno aj uspesna sezona.. *cool* co v praxi znamena aspon jeden vacsi titul (liga al. LM)

    0
    0

Přidat komentář

Související články

Mourinho a Flick, tváří v tvář
Mužstvo

Mourinho a Flick, tváří v tvář

Německý trenér znovu ožil po svém příchodu do Barcelony, zatímco Portugalec se snaží prosadit během svého druhého působení v Realu…
Velká výzva Raúla Asencia
Mužstvo

Velká výzva Raúla Asencia

Odchovanec maká „jako zvíře“, aby přesvědčil Mourinha, že může být platný. Konaté, Rüdiger, Militao a Huijsen mu však blokují cestu.…
Cucurella: Přišlo mi tolik zpráv, že jsem si myslel, že se stalo něco špatného — a přitom šlo o Real
Mužstvo

Cucurella: Přišlo mi tolik zpráv, že jsem si myslel, že se stalo něco špatného — a přitom šlo o Real

Marc Cucurella poskytl rozhovor rádiu Onda Cero. Výhra 3:0 nad Realem v dresu Eibaru v roce 2018? „Ano, ano, pamatuju…
„Real se obává vyplacení prémie Vinimu za prodloužení smlouvy a vytvoření nebezpečného precedentu.“
Mužstvo

„Real se obává vyplacení prémie Vinimu za prodloužení smlouvy a vytvoření nebezpečného precedentu.“

Ramón Álvarez de Mon, socio Realu Madrid, právník, youtuber a spolupracovník španělských médií, předal nové informace týkající se budoucnosti Viníciuse.…