Marcelo: Moje představa je zůstat v Realu Madrid, s klubem budu mluvit po finále Ligy mistrů

Marcelo: Moje představa je zůstat v Realu Madrid, s klubem budu mluvit po finále Ligy mistrů
Marcelo (zdroj: realmadrid.com)

Dalším hráčem, který se dostavil před novináře v media day byl kapitán Realu Madrid Marcelo. Brazilec především objasnil, jak si představuje jeho budoucnost. Podle jeho slov chce být stále spojený s Realem Madrid. 

„Moje představa je zůstat v Realu Madrid i v následující sezoně, řekl jsem to 50 000x, s klubem budu mluvit po finále Ligy mistrů, teď na to není čas, soustředíme se pouze na to, abychom získali další trofej,“ začal brazilský bek.

„Naši fanoušci jsou pro nás obrovský dar, nyní jim jejich obrovskou podporu chceme vrátit vítězstvím v Lize mistrů. Je to pro nás klíčový moment sezony. Všechny naše myšlenky směřují na tento zápas, připravujeme se na to celý týden a jsme velice natěšení. Můžeme to dokázat, porazili jsme spoustu silných týmů v letošní sezoně.“

„Jsme velmi spokojeni se sezonou, kterou jsme prožili. Víme, že na Bernabéu se vždy může stát cokoliv, spousta lidí si nemyslela, že bychom dokázali otočit třeba jen jeden zápas, ale my jsme to udělali hned několikrát. Vytvořili jsme tak našim fanouškům úsměv na tváři. Madrid se nikdy nevzdává a vždy bojuje až do konce. Nepřekvapuje mě, že jsme takové zápasy vyhráli.“ 

„Být kapitánem Realu Madrid je více než hrdost a zároveň také velká zodpovědnost. Je to pro mě opravdu obrovská čest být kapitánem nejlepšího klubu na světě. Mnoho hráčů by za to dalo všechno. Je to pro mě povinnost bránit Real Madrid a obrovské privilegium nosit na sobě tento dres.“ 

Právě vedle Marcela při rozhovoru seděl Roberto Carlos, ke kterému se kapitán Realu také vyjádřil jednoduchou větou: „Vždy si pro mě byl obrovským vzorem a příkladem.“

Nakonec ještě přišel od brazilského obránce vzkaz pro nás Madridistas: „Děkuji, že jste s námi byli po celou sezonu v dobrém i zlém. Tohle finále je pro vás. Bude to velmi těžký zápas, ale my se jej pokusíme pro vás zvládnout. Jsem si jistý, že v tom budete s námi, Hala Madrid!“ 

Hawk, vlastním jménem Ota, fandí Realu od roku 2009. Důvodem byl především Iker Casillas, jeho obrovský vzor. Rád řeší fotbal více do hloubky. Má rád fotbalové statistiky, vyzná se v taktice a zároveň spravuje instagramový účet webu. Momentálně pracuje v Livesportu, kde má na starost mimo jiné i reporty zápasů. Kromě Realu tak podrobně sleduje všechny nejlepší ligy.


Zdroj: realmadrid.com

2 Komentářů

Přidat komentář

Související články

Mourinho a Flick, tváří v tvář
Mužstvo

Mourinho a Flick, tváří v tvář

Německý trenér znovu ožil po svém příchodu do Barcelony, zatímco Portugalec se snaží prosadit během svého druhého působení v Realu…
Velká výzva Raúla Asencia
Mužstvo

Velká výzva Raúla Asencia

Odchovanec maká „jako zvíře“, aby přesvědčil Mourinha, že může být platný. Konaté, Rüdiger, Militao a Huijsen mu však blokují cestu.…
Cucurella: Přišlo mi tolik zpráv, že jsem si myslel, že se stalo něco špatného — a přitom šlo o Real
Mužstvo

Cucurella: Přišlo mi tolik zpráv, že jsem si myslel, že se stalo něco špatného — a přitom šlo o Real

Marc Cucurella poskytl rozhovor rádiu Onda Cero. Výhra 3:0 nad Realem v dresu Eibaru v roce 2018? „Ano, ano, pamatuju…
„Real se obává vyplacení prémie Vinimu za prodloužení smlouvy a vytvoření nebezpečného precedentu.“
Mužstvo

„Real se obává vyplacení prémie Vinimu za prodloužení smlouvy a vytvoření nebezpečného precedentu.“

Ramón Álvarez de Mon, socio Realu Madrid, právník, youtuber a spolupracovník španělských médií, předal nové informace týkající se budoucnosti Viníciuse.…