Luka Modrić odmítá nabídku ze Saudské Arábie. Čeká na novou smlouvu od Realu

Luka Modrić odmítá nabídku ze Saudské Arábie. Čeká na novou smlouvu od Realu
Luka Modrić slaví vstřelený gól (zdroj: realmadrid.com)

Ve svých sedmatřiceti letech patří stále mezi ceněné fotbalisty. Luka Modrić opakovaně dokazuje své kvality. I proto chorvatský středopolař nepřipouští diskuzi o odchodu mimo Evropu.

Podle novináře José Luise Sáncheze odmítl Luka Modrić možnost odchodu do Saudské Arábie. Není pochyb o tom, že by si Chorvat mohl na závěr kariéry vydělat pohádkové peníze, o tuto cestu ale nemá zájem a nechce o ní ani diskutovat.

Modrićův plán je jasný. Prodloužit ještě o rok smlouvu s Realem Madrid a po následující sezoně (nejspíš) ukončit kariéru. Jenže otázkou nyní je, zda nabídku od královského klubu dostane.

Jak jsme zmínili v úvodu, Modrić stále dokáže podávat vynikající výkony, věk nicméně zastavit nelze. A Real má momentálně na pozici středních záložníků velkou konkurenci, navíc se snaží získat Judeho Bellinghama z Borussie Dortmund. Právě tato operace může být teoreticky klíčová.

Modrić je každopádně podle Sáncheze ochotný čekat na rozhodnutí Realu až do konce sezony.

Podvinho je zakladatelem webu BilyBalet.cz. Realu Madrid fandí už od roku 2002, několikrát ho viděl v akci na Bernabéu i jinde v Evropě. Sám celý život hraje fotbal, v mládeži působil i ve Slavii Praha. Má za sebou také angažmá v deníku Sport, kde působil čtyři roky jako novinář. Aktuálně je fotbalovým trenérem.


Zdroj: José Luis Sánchez

1 Komentářů

  • Avatar

    Luka si tu zmluvu zasluzi ako malokto. Vzdy tam necha 100%, v Lpoole bol rozdielovym hracom, s predlzovanim nikdy nemal problem a prijal podmienky Realu a s platom tiez nikdy nerobil problemy a okrem toho roky brigadoval zadarmo ako Baleov tlmocnik. Od koho by sa nasi mladi v zalohe mohli naucit viac nez od Luku? a nie len po futbalovej stranke ale aj osobnostnej. v tom 25clennom kadri by som mu vzdy nasiel miesto, aj keby mal castejsie oddychovat a v zaklade nastupi aj keby len 15 krat proti slabsim. Mame tam ine deadwood ktoreho sa treba zbavit, Luka to urcite nie je. On musi svoj posledny zapas odohrat na nuevo Bernabeu. skoda ze neskoncil po MS v repre, tam to uz podla mna zbytocne natahuje aj ked stale tam bude tahunom.

    3
    0

Přidat komentář

Související články

Atlético – Real: století hráčských přesunů
Přestupy

Atlético – Real: století hráčských přesunů

V průběhu jejich nekonečné rivality se našli hráči z obou klubů, kteří změnili stranu, aby si sportovně polepšili. Tady je…
Vinícius zůstale v Madridu příští ročník i pokud neprodlouží smlouvu
Mužstvo

Vinícius zůstale v Madridu příští ročník i pokud neprodlouží smlouvu

Brazilská hvězda se rozhodla, že příští sezónu odehraje v Realu Madrid za všech okolností. A pokud nakonec smlouvu neprodlouží, po…
Oficiálně: Endrick znovu dopsán do kádru Realu Madrid
Mužstvo

Oficiálně: Endrick znovu dopsán do kádru Realu Madrid

Oficiální stránka klubu aktualizovala sekci první mužstva, představila hráče v nových dresech a upravila soupisku týmu. Do kádru byl zařazen…
Druhá „éra Mou“ už zná své datum začátku
Mužstvo

Druhá „éra Mou“ už zná své datum začátku

Portugalec povede svůj první trénink 13. července s hráči, kteří budou po mistrovství světa k dispozici, čímž oficiálně zahájí bílou…