Laporta opět zaútočil: Madrid nemá co hovořit o ovlivňování rozhodčích

Laporta opět zaútočil: Madrid nemá co hovořit o ovlivňování rozhodčích
Joan Laporta a Xavi (zdroj: instagram.com)

Prezident Barcelony v pátek dopoledne vypálil další dávku ostré munice vůči Realu Madrid. V rozhovoru pro televizi RAC-1 řekl: „Real Madrid se nechová dobře v případu Negreira. Jeho činy jsou vrcholem cynismu. Je to organizovaná kampaň proti nám.“

Ukazuje se, že soudce Aguirre prodloužil vyšetřování na žádost Madrid. Vyšetřování probíhá už rok a nic neprokázalo, protože jsme se ničeho nedopustili. Proto teď žádají o tohle,“ pokračoval Laporta.

Prezident Barcelony ovšem zašel ještě dál. „Madrid nemá co hovořit o silách, které řídí rozhodčí. Jen se podívejte, kdo byl těmito silami po dobu předchozích sedmdesáti let. Byli to prezidenti, ředitelé, socios a partneři Madridu.

Laporta rovněž zmínil počínání klubové televize. „Chování Real Madrid TV je ostudné a hanebné. Jestliže mají trochu slušnosti… Nevím, co si to dovolují. Jediným motivem Madridu pro prodloužení vyšetřování je, abychom my sami netlačili na nějaké vyšetřování. Nedávno jsme všichni viděli ostudu při jejich utkání s Almeríou. A tihle lidé říkají, že rozhodčí pomáhají Barceloně? Jsem naštvaný a odmítám to,“ zakončil Laporta téma.


Zdroj: as.com

14 Komentářů

 • Avatar

  Ježíííšmária. Táto Barca musí byť v riadnych výkaloch, keď už zase takto náčelník soptí. :monkey:
  Na jednej strane katalánska Barca, na druhej katalánska guardia civil, katalánska prokuratúra, katalánsky vyšetrujúci sudca, katalalnsky súd. A ten všemohúci Madrid do toho. ✌
  Tomuto sa hovorí spiknutie madridských síl.
  PS: možno ho už mrzí, že si dal ten plagát pred štadión
  Hala Madrid

  1
  0
 • Avatar

  A já jsem četl, že rozhodčí De Hovados je milencem Laporty. Po včerejšku je to teda reálnější než Laportovy bláboly. (Tomuto zkorumpovanému rozhodčímu už odmítám říkat jménem po tom, co všechno napáchal v našich zápasech, psal jsem to včera)

  Getafe – 16 faulů – 1 karta
  Real – 5 faulů – 2 karty !!

  Laporta je zralý na psychiatrii.
  Madrid je za každým rohem a má ho schovaného ve své ledničce. Madrid vše řídí a proto se prokázalo, že Farsa platila zástupce šéfa komise rozhodčích a ten ovlivňoval kariéry rozhodčích.

  1
  1
 • Avatar

  Cituji web:
  „Aurélien Tchouaméni viděl ve včerejším utkání proti Getafe pátou žlutou kartu v ligové sezoně, rozhodčí ji však během zápasu hráči neukázal, ale Carlo Ancelotti to potvrdil na tiskové konferenci.“

  Můžete mi říct, jak může rozhodčí někomu udělit zpětně žlutou, aniž by ji ukázal ??? Ten faulovaný hráč byl chvíli na zemi a nehrálo se. (Ten zákrok ani nevybočil z rámce těch, které rozhodčí De Hovados pouštěl – ale to je na jinou debatu. Camavingu sestřelili zezadu a za to taky kartu nedával) Po té akci se normálně hrálo a došlo ještě k neodpískané penaltě, která se zkoumala relativně dlouho, a potom se zase hrálo a došlo k sestřelení Modriče. Takže ať nikdo nelže, že rozhodčí neměl čas.

  Copak rozhodčí může svévolně po několika minutách a ukončení zápasu jít za hráčem a udělit hráči kartu a říct „to bylo za ten zákrok před několika minutama – rozmyslel jsem si to“. Zvláště když ta karta znamená stopku pro další zápas? Vypadá to, že buď opravdu zapomněl, což ho neomlouvá, anebo mu někdo poradil (z VARu?), že ta karta znamená stopku pro TooMenyho. V tu chvíli si ho De Hovados našel, takže to udělal úmyslně. Tento šmejd už poškodil Real několikrát, takže je možné všechno.

  Tvrdím dvě věci:
  – toto by nemělo zapadnout, jinak by každý rozhodčí mohl zpětně udělovat karty, jak se to hodí, a ten hráč už ani nemusí vědět, za co to bylo. A kluby si budou oprávněně stěžovat, proč se to stalo, jestli v tom byl úmysl, a proč to teda rozhodčí nepískal hned.

  – zvářil bych protest na DE HOVADOSE nebo dokonce žalobu za úmyslné poškození u sportovní arbitráže. Ať se Real klidně brání soudně – až po sezoně. Aby si De Hovados užil vlastní medicínu.

  0
  0
 • Avatar

  Ten člověk je blázen. On už vyloženě trpí bludy a mánií. Měl by si pustit náš včerejší zápas s přehledem kokotin rozhodčího De Hovadose. Nemůže RM podle Laporty třeba i za válku na Ukrajině nebo ekonomickou krizi?? Real je podle něj snad původcem všeho zlého na světě…:joy: No nerozčilujme se nad hloupostí a bezradností jiných. Laportovi i celé Barce očividně teče do bot a nepřekvapilo by mě kdyby se již brzo poroučeli pryč z La Ligy skrz kauzu Negreira a tragicku ekonomiku klubu:grin: A jak je známo hlavním zájmem Barcy je Real, ale hlavním zájmem Realu jsou trofeje! Hala Madrid y nada más!

  2
  1
  • Avatar

   No tak to mi nenapadlo.
   Tá Ukrajina. To by už teraz dávalo zmysel, máme z Ukrajiny chlapa v zostave:astonished:
   Oni v tej Barcelóne sú asi všetci na ľavačku.
   Hala Madrid

   3
   0
  • Avatar

   Laporta jede vabank, protože má bobky, že ten trest dostanou, tak se snaží zalíbit těm největším primitivům z cirkusu. Je to průhledné i pro podprůměrně inteligentní jedince, ale co chceš dělat v cirkusu s jejich nenávistí…

   —-
   POZOR – zjistil jsem ale jinou důležitou věc o tom včerejším zápase. Mám podezření, že se stalo něco podobného jako loni v zápase s Valencií. Tehdy De Hovados vyloučil Viniho poté, co byl doslova napaden brankářem Mamardashvilim a škrcen zezadu Hugem Durem, páč VAR mu poslal zmanipulovaný záběr pouze toho, jak Vini prý oplácel, ale vše ostatní VAR vynechal.

   Včera s Gerafe byl u VARu Santiago Jaime Latre. A ten nemá dobrou pověst !
   Tady máte všichni, jaké velké chyby Latre udělal – zkuste youtube + v=_0ec5zTbTOw

   A srovnejte to s tím, co naopak viděl za směšnou červenou pro BARCELONU, jaká náhodička. :grinning: Faul to samozřejmě byl, ale na redku ani náhodou, a ze záznamu je vidět, že Dembele se praštil až potom do nohy toho stojícího hráče.
   zkuste youtube + v=sUX2ZF2z5RM

   A teď co si myslím.
   – De Hovados na nic nezapomněl. Kartu udělit nechtěl. Kdyby čekal na faul, aby tu kartu dal TooMenymu, tak to prostě udělal hned.
   – Pak se hrálo, ale došlo k další situaci a VAR řešil penaltu. Když se podíváte na to video výše, tak vás nepřekvapi, že tragický slepec Latre alias PAN LATRÍNA opět nezklamal a jasnou penaltu neviděl.
   – Pak došlo k sestření Modriče, ale krátce poté, když utkání skončilo, tak LATRÍNA se rychle vrátil k faulu TooMenyho a vzkázal De Hovadosovi něco v tom smyslu, že má dát kartu bla bla.

   LATRÍNA CHTĚL POŠKODIT REAL, protože věděl, že TooMeny bude chybět na Atlety, ale kvůli tomu, že řešil penaltu, tak to asi nevzkázal rozhodčímu hned. Nebo mu to řekl, ale ten s tím napoprvé nesouhlasil, a teprve na konci to zkoušel LATRÍNA znovu a De Hovados jako alibista to přece jen udělat.

   Těžko to můžu dokázat. Ale nevěřím, že rozhodčí náhodně zapomněl a po nějaké době se k tomu rychle vrátil a jako náhodou zrovna u hráče Realu, kterého ta karta vyloučila z důležitého zápasu. To byl spíše úmysl a když si dám dohromady ty dva rozhodčí, tak mám podezření na tohle. Podívejte se na to první video. Těch alibistických rozhodnutí a podivného posouzení faulů je v poslední době celá řada. Viz zápas s Atlety, kde Jude dostal žlutou za přihrávku !!

   2
   1
 • Avatar

  Aboslutně nechápu proč se to sem dáva a vůbec proč se na to reaguje mají svůj vlastní svět a můžou si za to sami v jakých jsou sračkách
  lepší je se ani na to nevyjadřovat a povznést se nad tím … škoda slov a času
  můj názor …

  5
  0
  • Avatar

   Jasně, oni budou lhát a blábolit pořád.
   Ale podívej se na to, co jsem napsal k včerejšímu zápasu, hlavně o tom VARU a rozhodčím Santiago Jaime Latre.

   Je nenormální, aby rozhodčí zpětně dával nějaké karty a vůbec ji neukázal v zápase. Doufám, že Real to nenechá vyšumět a že redakce webu se k tomu ještě vrátí.

   2
   1
 • Avatar

  Laportovy kecy mají POKRAČOVÁNÍ

  On taky kecal před novináři o Superlize a nesmyslně přímo jmenoval hodně větších klubů z Itálie, Francie, Holandska, Portugalska, že tam budou nebo že mají zájem. A ty kluby to samozřejmě musely veřejně dementovat, aby UEFA nebo média nedělala problémy, když Superliga ještě nefunguje. Tomu debilovi nedošlo, že to nemůže takhle vykecávat ??

  Jak chce Pérez dělat byznys s takovým neschopným amatérem, kterému stačí, že má mikrofon a hladí si ego a mele, co ho napadne ? Pokud to nebyla úmyslná sabotáž z jeho strany. Ale to si nemyslím, pořád by to pro Barcelonu mělo být výhodné. Ve srovnání s vedením jiných top klubů je Laporta opravdu druhořadý blb a dělat s ním obchody je za trest.

  3
  1
 • Avatar

  To je klaun, ten se do čela toho zamindrákovanýho cirkusu fakt hodí.

  0
  0

Přidat komentář

Související články

Endrick: S Madridem napíšeme velkou historii
Mužstvo

Endrick: S Madridem napíšeme velkou historii

Endrick se zúčastnil akce pořádané značkou New Balance, s níž je spojován. Hovořil mimo jiné o Realu Madrid. „Tyhle boty…
KOMENTÁŘ: Potřebuje Real posílit, aby přežil v sedmi soutěžích? Ano, je třeba přivést stopera
Mužstvo

KOMENTÁŘ: Potřebuje Real posílit, aby přežil v sedmi soutěžích? Ano, je třeba přivést stopera

Pro Real Madrid to je, prozatím, vynikající letní přestupové okno. Především proto, že se mu po letech čekání konečně podařilo…
MARCA: Mendy je blízko prodloužení smlouvy s Realem Madrid!
Mužstvo

MARCA: Mendy je blízko prodloužení smlouvy s Realem Madrid!

Podle José Félixe Díaze z deníku MARCA je prodloužení smlouvy Francouze Mendyho blízko realitě. Zajištění situace levého obránce bylo jednou…
Zaplatí se Mbappého přestup z prodeje dresů? Odborník vyvrací letitý mýtus
Mužstvo

Zaplatí se Mbappého přestup z prodeje dresů? Odborník vyvrací letitý mýtus

Zájem o dresy Kyliana Mbappého je obrovský, ale zaplatí se Francouzův přestup, nebo dokonce jeho plat? Kylian Mbappé se již…