Další skvělý den pro odchovance Realu. Blanco i Miguel zazářili proti Osasuně

Čas 02. 05. 2021, 14:39 | Autor podvinho
Antonio Blanco v akci proti Osasuně
Antonio Blanco v akci proti Osasuně

Sezona 2020/2021 je jednoznačně průlomovou pro hráče Castilly. Ti dostávají i kvůli častým zraněním borců A týmu mnohem více příležitostí, než si vůbec dokázali představit. Mnozí z nich chytají své šance a ukazují trenéru Zinedinu Zidanovi, že s nimi může počítat.

Utkání proti Osasuně bylo za posledních několik dnů již druhé, ve kterém nastoupil Antonio Blanco v základní sestavě. Španělský středopolař, který přišel do mládeže Realu již v roce 2013, navázal na velmi kvalitný výkon z Cádizu a znovu se činil.

Blanco nastoupil opět po boku svého aktuálního učitele Casemira a jejich spolupráce klapala. Brazilec se Španělem si často měnili místa a záloha Realu tak byla pro soupeře hůře předvídatelná. Casemiro dokonce skóroval, když trochu šťastně zvýšil na konečných 2:0.

Zpět ale k Blancovi, který v posledních týdnech přesvědčuje madridské fanoušky i experty o tom, že může být budoucností ale vlastně i přítomností královského klubu. Jak můžeme vidět na obrázku níže, pohyboval se na velkém prostoru a na utkání měl značný vliv. Pokazil pouze šest přihrávek.

Svou šanci využil na maximum také další hráč, který je v Realu Madrid již od svých mladých let. Devatenáctiletý Miguel Gutiérrez totiž přišel do mládeže Bílého baletu v roce 2011, ještě dva roky před Blancem. Proti Osasuně vystřídal v 64. minutě zkušeného Marcela.

Hráč přezdívaný Guti, kterého ale s legendárním Gutim nepojí žádné rodinné vazby, využil svůj čas na maximum. Ihned po svém příchodu podnikl smělý útok, při kterém přešel hned přes dva soupeře. Celkově byl velmi aktivní, levou stranu piloval nahoru dolů. Byla na něm vidět chuť podporovat útok.

Antonio Blanco i Miguel Gutiérez ukázali trenéru Zinedinu Zidanovi, že jsou na minuty připraveni.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!