Florentino Pérez: Zidane je pro Real Madrid požehnáním. V létě velký přestup nečekejte

Čas 17. 07. 2020, 00:10 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
Florentino Pérez
Florentino Pérez

Šestadvacátou trofej získal Real Madrid za dobu prezidentství Florentina Péreze, který je v tomto ohledu druhý za Santiagem Bernabéuem.

Vzpomínka. „Předem bych chtěl vzpomenout na ty, kteří v průběhu pandemie a stavu nouze trpěli. Na ty, kteří prožili těžké období. A samozřejmě i na ty, kteří s námi již nemohou být.

Fanoušci. „Byli jsme nuceni odehrát mnoho zápasů bez našich fanoušků. Ale hráči říkali, že jejich podporu cítili ve svých srdcích.

Po pauze. „Rozvolnění opatření bylo pro hráče dobré. Protože tvrdě pracovali a vrátili se s vítěznou mentalitou.  S touhou znovu vyhrávat. Síla a energie, která z mužstva čišela, byla ohromná. Tato La Liga se bude v historii Realu Madrid řadit hodně vysoko.

Klíčoví muži. „Každý měl svůj podíl, každý byl výborný. Ale obzvláště bych zmínil Karima. Také Sergio, který je našim kapitánem, vlastně víc než jen kapitánem. Courtois byl v některých utkáních neuvěřitelný. No a samozřejmě trenér, který je architektem toho všeho. Sergio Ramos bude s Realem Madrid spjat navždy. Fanoušci mohou být klidní.

VAR a kritika Barcelony. „To je spíše otázka na Butragueňa, který je v tomto směru hodně ofenzivně naladěný. I když to bude možná znít pro někoho neuvěřitelně, Bartomeu je mým přítelem, a mám rád i Barcelonu. Oba kluby nyní hodně trpí, nečeká nás nic jednoduchého. Bez publika je to pro Real i Barcelonu těžké, takže se společně o tomhle bavíme. Vždyť 20%  našich zdrojů pochází od fanoušků.

Zidane: „Na Twitteru jsem si všiml příspěvku o tom, že Zidane potřebuje na jednu trofej 19 zápasů. On je pro náš klub požehnáním. Kritikům bych vzkázal, že s ním budeme i nadále sbírat trofeje.

Příchody. „V létě žádný velký příchod nečekejte, situace je špatná. Nemůžete požádat hráče o snížení platu, a pak najednou udělat gigantický přestup. To prostě nejde.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!