Střídání Kroose? Německého špílmachra trápí třísla

Čas 05. 10. 2019, 23:34 | Autor Laša | Zdrojas.com
Toni Kroos proti Granadě
Toni Kroos proti Granadě

Toni Kroos prozatím nastoupil do všech zápasů Realu Madrid v sezoně. Pouze v utkání proti Villarrealu byl v 81. minutě vystřídán. V sobotním utkání však odstoupil po půl hodině odehraného času.

Po Granadě přibyl na Injury list nově Toni Kroos. Německý záložník signalizoval Zidanovi potíže s třísly, načež trenér Los Blancos sáhl ke střídání a do hry místo Kroose poslal Luku Modriće. Real Madrid prozatím ještě nevydal oficiální prohlášení o jeho zdravotním stavu. Dá se však předpokládat, že Kroos se nezúčastní nadcházejícího reprezentačního srazu. Přijde tak o zápasy Německa proti Argentině a Estonsku.

Zinedine Zidane v letošní sezoně často rotuje sestavu, aby zátěž rozmělnil mezi vícero hráčů. To však neplatí o Casemirovi, který až do zápasu proti Granadě, odehrál 96% z možného počtu minut napříč všemi soutěžemi, a Kroosovi, u něhož byla herní minutáž ještě o tři procenta vyšší.

Toni Kroos se stal dvanáctým hráčem Realu Madrid, kterého v probíhající sezoně vyřadily ze hry svalové potíže. V současné době je na listině zraněných ještě Mendy, Nacho, Courtois, Asensio a Marcelo.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (12 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!