Reguilón v křížku s hvězdami Barcelony. Messiho nazval blechou, Suáreze ošklivým

Čas 04. 03. 2019, 22:45 | Autor Laša | Zdrojas.com
Sergio Reguilón
Sergio Reguilón

Mladík Regui patří společně s Viníciusem a Llorentem k tomu nejpříjemnějšímu, co Real Madrid svým fanouškům nabídl. Jeho hvězda září tak jasně, že zcela zastínila svit hrající legendy Los Blancos Marcela. Sergio je navíc odchovanec a velký srdcař. V posledním El Clásiku tak nesl prohru Realu velmi těžce.

Konec utkání se blížil a Real Madrid se marně snažil dorovnat jednobrankový náskok Barcelony. Velmi aktivní byl Sergio Reguilón. Na produktu madridské fotbalové líhně bylo vidět, že za Real chce nechat na trávníku vše a dal do utkání opravdu hodně.

Pro Sergia, který je kometou letošní sezóny, to bylo druhé Clásico. V porovnání se zkušenými veterány na obou stranách byl společně s Viníciusem největším zelenáčem.

Atmosféra El Clásika jej pohltila a tak s blížícím se koncem byl canterano velmi frustrovaný. Jako odchovanec klubu bral zápas možná o něco více prestižněji, než velká část jeho spoluhráčů.

Regui ale ukázal, že se ani hvězd Barcelony nezalekne. Nezůstalo jen u fotbalovosti.

Jako první to od Sergia schytal Luis Suárez. Ten se koncem utkání snažil mladého beka klidnit a otcovsky mu poklepal na ramena.

Reguilón jej ale od sebe odstrčil a, jak zanalyzovala stanice Movistar, vyslal k uruguayskému útočníkovi následující slova: „no me toques. No me toques, eh. Tú sí que eres feo, tú sí que eres feo.“

Volně se to dá přeložit jako:

Nesahej na mě. Nesahej na mě. Chlape, ty jsi tak ošklivý. Jsi tak ošklivý.“ Později měl ještě Suáreze nazvat králíkem.

Jen o pár vteřin později se terčem Reguilóna stal i Messi, který byl faulovaný. Sergio se na něj obořil:

„¿Qué?, ¿qué dices tú?, ¿qué te pica a ti, pulga?, ¿qué, qué te pasa a ti ahora?“

Co? Co to říkáš? Co je s tebou, blecho? Co je s tebou teď špatně?

Messi si tohle nechtěl nechat líbit, než ale stačil zkušený veterán mladého Reguilóna usměrnit, začal urovnávat situaci Raphaël Varane.

Jak se zdá, Sergio Ramos má solidního nástupce v Reguilónovi. I v následujících letech se můžeme těšit na vypjatá Clásika!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (41 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!