AKTUALIZACE: Marcelo je v pořádku, Carvajal trénuje, Vinícius může hrát

Čas 26. 10. 2018, 12:50 | Autor S3F1K | Zdrojmarca.com; as.com
Vinícius nakonec může nastoupit na Camp Nou
Vinícius nakonec může nastoupit na Camp Nou

Marcelo nedohrál zápas Ligy mistrů proti Plzni, když jej zranil plzeňský Ekpai. Levý obránce Realu se dnes podrobil vyšetření a z Madridu přišly dobré zprávy. Dva dny před El Clásicem přišla z Madridu další zpráva, Vinícius bude moct nastoupit.

Marcelo ihned po zápase tvrdil, že o nic nejde a že bude na Barcelonu připraven, ale i tak se musel podrobit podrobnému lékařskému vyšetření.

To naštěstí zranění vyloučilo a brazilský obránce bude moct v neděli hrát, což je skvělá zpráva.

Dani Carvajal pokračoval ve své rehabilitaci a poté byl spatřen jak běhá po hřišti, ale to nemusí nic znamenat. Dalším hráčem, který netrénoval se zbytkem mužstva, byl Mariano, který se věnoval tréninku v posilovně.

Brazilec Vinícius, který během utkání za Castillu obdržel dvě žluté karty měl tento týden strávit doma. Real se pokoušel odvolat, ale marně. Červená karta z třetí ligy se vztahuje i na LaLigu, tudíž nepřipadalo v úvahu, aby Vinícius cestoval na El Clásico. To se ovšem dnes změnilo.

Real napodruhé uspěl s odvoláním a Lopetegui jej tedy může zařadit na nominační listinu hráčů. Pokud na ní nebude, je pravděpodobné že nastoupí za Castillu proti Fuenlabradě.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!