Modrić se vrátil v plné parádě. Záložník Realu na hřišti Eibaru zářil

Čas 11. 03. 2018, 17:35 | Autor podvinho | Zdrojwhoscored.com
Luka Modrić v akci
Luka Modrić v akci

Jeho absence je vždy pro Real Madrid zásadní. Luka Modrić je totiž i ve svých třiatřiceti letech nadále klíčovým hráčem Bílého baletu a to potvrdil skvělým návratem v utkání proti Eibaru.

Luka Modrić hrál až do minulé soboty naposledy v duelu s PSG, kde patřil k nejlepším na hřišti. Poté se ale zranil na tréninku a následující zápasy včetně odvety s francouzským klubem musel vynechat. Návrat přišel ve 28. kole La Ligy v Eibaru, kde Chorvat hrál přesně po 24 dnech.

Pauza ale na záložníkovi Realu nebyla vůbec znát. Modrić si podmanil střed hřiště a byl motorem zálohy Zidanova týmu. To nejvíce ukázal před otevíracím gólem, kdy sám vybojoval míč a parádním pasem šajtlí vyslal Cristiana Ronalda do úniku. Portugalec si věděl rady a skóroval.

Nešlo přitom zdaleka o jediný vybojovaný míč Lukou Modrićem, chorvatský reprezentant jich za celý duel získal hned 15, což je na tvořivého hráče vynikající bilance. Modrić tím dokázal svou komplexnost, aktivní byl totiž také v ofenzivě, když si připsal 2 střely a vytvořil hned tři šance včetně té gólové.

Modrićův návrat si nemohli vynachválit rovněž jeho spoluhráči. „Je to fantastický a klíčový hráč. Dává nám záruku kvality a doufám, že v tom bude pokračovat nejen do konce této sezony, ale ještě mnoho dalších let,“ řekl na adresu chorvatského středopolaře pravý obránce Dani Carvajal.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (14 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!