Hráči Realu Madrid dorazili do Spojených států. Na místě je čekal další člen týmu

  Hráči Realu Madrid dorazili do Spojených států. Na místě je čekal další člen týmu
  Lucas, Nacho a Courtois (zdroj: RM)

  Hráči Realu Madrid dnes dorazil do Kalifornie, kde zůstanou do konce tohoto měsíce. Na tým už čekal Karim Benzema.

  Real Madrid se již objevil ve Spojených státech. Včera se Los Blancos vydali na 12hodinovou cestu z letiště Barajas a dnes dorazili do Los Angeles. Po dojezdu na místo se vydali do hotelu Beverly Hills, kde stráví další dny.

  Na palubě letadla byl Florentino Pérez, celý tým a trenérský štáb. Dnes v 19 hodin českého času bude mít Bílý balet první trénink v kampusu Kalifornské univerzity.

  Karim čekal v USA

  Na své spoluhráče v USA už čekal Karim Benzema. Po prázdninách měl Francouz možnost se poprvé setkat se svými kolegy, protože byl hráčem, který se mohl spolehnout na nejdelší dovolenou po minulé sezóně.

  Nejlepší hráč Realu Madrid a (snad) budoucí vítěz Zlatého míče měl původně dorazit do Valdebebas 14. července spolu se zbytkem osmi hráčů, kteří ještě v červnu hráli za národní tým. To se však nestalo.

  Trenérský štáb se shodl na tom, že Benzema může odpočívat déle než ostatní a získat pár dní dovolené navíc. 34letý hráč se tento měsíc ve Valdebebas vůbec neobjeví a připojil se k týmu přímo ve Spojených státech, kde Los Blancos odehrají tři zápasy.

  Absence Karima však nebyla žádným překvapením a nikomu v klubu nevadilo, že hráč, který opakovaně nesl celý tým na svých bedrech, může odpočívat o něco déle než ostatní. To neznamenalo, že by se Benzema nepřipravil na sezónu. 34letý útočník cvičí individuálně po celou dobu a pravidelně chodí do posilovny, takže jeho fyzická kondice je více než optimální.

  Ve Spojených státech bude tým nejen trénovat, ale také sehraje tři přípravné zápasy v rámci Soccer Champions Tour. První bude proti Barceloně na Allegiant Stadium v ​​Las Vegas v neděli 24. července v 05:00. Ve středu 27. července v 04:30 se střetnou s Club América v Oracle Parku v San Franciscu. A v neděli 31. července ve 4:00 zakončí turnaj proti Juventusu na stadionu Rose Bowl v Los Angeles.

  Fotografie z odletu a příletu do Los Angeles si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách klubu.

  Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


  Zdroj: Realmadrid.com

  Přidat komentář

  Související články

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće
  Mužstvo

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće

  Prezident chorvatského klubu Mirko Barišić podle místních médií v minulém týdnu znovu kontaktoval Luku Modriće a přemlouval jej k návratu do mateřského…
  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii
  Mužstvo

  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii

  Jude Bellingham se zranil při domácím utkání proti Gironě 10. února. Los Blancos zvítězili 4:0 a Jude k vysoké výhře přispěl…
  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny
  Mužstvo

  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny

  Klub oficiálně potvrdil Španělovo zranění. Útočník v posledních dnech netrénoval se zbytkem týmu a zůstane delší dobu mimo hru. „Po…
  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi
  Mužstvo

  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi

  Podle španělského novináře Ramóna Álvareze plánuje Real Madrid upravit plat Judovi Bellinghamovi po příchodu Kyliana Mbappého. Chce tím udržet rovnováhou…