Florentino: Naše úspěchy jsou založeny na našich hodnotách a vaší podpoře

Florentino: Naše úspěchy jsou založeny na našich hodnotách a vaší podpoře
Trofeje Realu Madrid

Florentino Pérez napsal dopis socios Realu Madrid, ve kterém jim poděkoval za jejich podporu v sezóně, ve které tým vyhrál Ligu mistrů, španělský šampionát a španělský Superpohár. Představujeme slova prezidenta Los Blancos. 

„Rád bych se s vámi podělil o radost, kterou všichni madridisté cítí v těchto vzrušujících chvílích pro náš klub. Čtrnáctý Evropský pohár, který náš tým vyhrál v Paříži, přidává k historii a legendě Realu Madrid. 

Tento evropský pohár je nezapomenutelný a zůstane navždy v srdcích a vzpomínkách všech madridistů, kteří se nacházejí v každém koutě světa. Cesta k jeho zdolání však vyvolala nejen maximální hrdost mezi madridismo, ale také způsobila, že se všichni fanoušci dobrého fotbalu zamilovali. 

Náš tým zanechal duši v každém zápase, vedený trenérem, jako je Carlo Ancelotti, který kromě toho, že se zapsal do historie ve svých úspěších, je vzorem hodnot našeho klubu. 

Tito hráči, mnozí z nich s pátým evropským pohárem, proslavují náš znak a náš dres. To by se však nestalo bez podpory, síly a jednoty našich socios a našich příznivců, kteří byli opět klíčoví v úsilí o vítězství. Jejich příkladné chování a přesvědčení, že se s tímto znakem nikdy nevzdáme, což způsobilo obdiv ve světu fotbalu a sportu. 

Proto bych vám jménem svým i jménem představenstva rád vyjádřil naši nejhlubší vděčnost. Bez vaší podpory by to všechno nebylo možné. 

Na tuto sezónu se bude vzpomínat i kvůli návratu nás všech na Santiago Bernabéu po dvou letech, kdy jsme nemohli počítat s přítomností našich fanoušků. 

Společně a jednotně jsme opět zažili velkolepou sezónu, ve které náš tým vyhrál také 35. španělský šampionát a španělský Superpohár v Saúdské Arábii. Tři tituly, které nás motivují k tomu, abychom pokračovali v práci na tom, aby náš klub zůstal největším referenčním bodem ve světovém fotbale. 

Naše úspěchy jsou založeny na našich hodnotách a to jsou hodnoty oběti, neustálého zlepšování, práce, kamarádství, solidarity, respektu a pokory, které budou vždy určovat náš směr. 

Na nich budeme i nadále budovat současnost a budoucnost našeho klubu. A jak vždy říkáme, teď po La Decimoquinta,“ napsal Florentino Pérez.

Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


Zdroj: realmadrid.com

1 Komentářů

  • Avatar

    je fakt škoda, ze nepřišla ta krysa (doted nedokážu pochopit co ho k tomu vubec vedlo a presvedcilo), protoze pak bychom s novou posilou a kdyby prišel jeste pořádný pravý obránce, tak bychom měli velkolepé nové galácticos. myslim si ze i tak to zamýšlel papa peréz, ze udelá poslední galactico, protoze nemůžeme přehlídnout jeho věk :/ Ale on určitě ještě něco vymyslí. Hala Madrid!

    0
    0

Přidat komentář

Související články

Zasloužené a důležité vítězství pro vývoj v La Lize, řekl Lucas Vázquez
La Liga

Zasloužené a důležité vítězství pro vývoj v La Lize, řekl Lucas Vázquez

Lucas Vázquez včera nahradil Daniho Carvajala na pravém kraji obrany. Přispěl tak k čistému kontu a důležitému vítězství nad Mallorkou. Co…
Tchouaméni: Když hrajete za Real Madrid, musíte ze sebe vydat to nejlepší
La Liga

Tchouaméni: Když hrajete za Real Madrid, musíte ze sebe vydat to nejlepší

Aurélien Tchouaméni dnes vstřelil vítězný gól proti Mallorce. „Nebylo to snadné. V úterý jsme odehráli těžké utkání proti Manchesteru. Ale když…
Ancelotti: Důležitá výhra. Chtěli jsme mít před El Clásikem náskok na Barcu
La Liga

Ancelotti: Důležitá výhra. Chtěli jsme mít před El Clásikem náskok na Barcu

Carlo Ancelotti označil vítězství na Mallorce za důležitý krok k vítězství. Ještě ale odmítl, že by ho a jeho tým mohli…
REPORT: Mallorca – Real Madrid 0:1. O třech bodech rozhodl sváteční střelec Tchouaméni
La Liga

REPORT: Mallorca – Real Madrid 0:1. O třech bodech rozhodl sváteční střelec Tchouaméni

S vědomím nejdůležitějšího zápasu sezóny na Etihad Stadium nastoupil Real na půdě nepříjemného celku z Baleárských ostrovů ve velice pozměněné…