Florentino: Naše úspěchy jsou založeny na našich hodnotách a vaší podpoře

Florentino: Naše úspěchy jsou založeny na našich hodnotách a vaší podpoře
Trofeje Realu Madrid

Florentino Pérez napsal dopis socios Realu Madrid, ve kterém jim poděkoval za jejich podporu v sezóně, ve které tým vyhrál Ligu mistrů, španělský šampionát a španělský Superpohár. Představujeme slova prezidenta Los Blancos. 

„Rád bych se s vámi podělil o radost, kterou všichni madridisté cítí v těchto vzrušujících chvílích pro náš klub. Čtrnáctý Evropský pohár, který náš tým vyhrál v Paříži, přidává k historii a legendě Realu Madrid. 

Tento evropský pohár je nezapomenutelný a zůstane navždy v srdcích a vzpomínkách všech madridistů, kteří se nacházejí v každém koutě světa. Cesta k jeho zdolání však vyvolala nejen maximální hrdost mezi madridismo, ale také způsobila, že se všichni fanoušci dobrého fotbalu zamilovali. 

Náš tým zanechal duši v každém zápase, vedený trenérem, jako je Carlo Ancelotti, který kromě toho, že se zapsal do historie ve svých úspěších, je vzorem hodnot našeho klubu. 

Tito hráči, mnozí z nich s pátým evropským pohárem, proslavují náš znak a náš dres. To by se však nestalo bez podpory, síly a jednoty našich socios a našich příznivců, kteří byli opět klíčoví v úsilí o vítězství. Jejich příkladné chování a přesvědčení, že se s tímto znakem nikdy nevzdáme, což způsobilo obdiv ve světu fotbalu a sportu. 

Proto bych vám jménem svým i jménem představenstva rád vyjádřil naši nejhlubší vděčnost. Bez vaší podpory by to všechno nebylo možné. 

Na tuto sezónu se bude vzpomínat i kvůli návratu nás všech na Santiago Bernabéu po dvou letech, kdy jsme nemohli počítat s přítomností našich fanoušků. 

Společně a jednotně jsme opět zažili velkolepou sezónu, ve které náš tým vyhrál také 35. španělský šampionát a španělský Superpohár v Saúdské Arábii. Tři tituly, které nás motivují k tomu, abychom pokračovali v práci na tom, aby náš klub zůstal největším referenčním bodem ve světovém fotbale. 

Naše úspěchy jsou založeny na našich hodnotách a to jsou hodnoty oběti, neustálého zlepšování, práce, kamarádství, solidarity, respektu a pokory, které budou vždy určovat náš směr. 

Na nich budeme i nadále budovat současnost a budoucnost našeho klubu. A jak vždy říkáme, teď po La Decimoquinta,“ napsal Florentino Pérez.

Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


Zdroj: realmadrid.com

1 Komentářů

  • Avatar

    je fakt škoda, ze nepřišla ta krysa (doted nedokážu pochopit co ho k tomu vubec vedlo a presvedcilo), protoze pak bychom s novou posilou a kdyby prišel jeste pořádný pravý obránce, tak bychom měli velkolepé nové galácticos. myslim si ze i tak to zamýšlel papa peréz, ze udelá poslední galactico, protoze nemůžeme přehlídnout jeho věk :/ Ale on určitě ještě něco vymyslí. Hala Madrid!

    0
    0

Přidat komentář

Související články

Dehispanizace versus normy UEFA. Bude moct Real zaregistrovat 25 hráčů pro Ligu mistrů?
Liga mistrů

Dehispanizace versus normy UEFA. Bude moct Real zaregistrovat 25 hráčů pro Ligu mistrů?

Real Madrid musí splnit normy UEFA, aby mohl pro příští ročník Ligy mistrů zaregistrovat kompletní pětadvacetičlenný kádr. Tomu všemu nepomáhá…
Ředitel VAR: Komentáře televizní stanice Realu Madrid o rozhodčích byly trapné
La Liga

Ředitel VAR: Komentáře televizní stanice Realu Madrid o rozhodčích byly trapné

Carlos Clos Gómez poskytl rozhovor časopisu Jot Down. Je bývalým hlavním rozhodčím v La Lize a nyní ředitelem VAR v…
Prokletí kapitánů Los Blancos. Nacho je čtvrtý, který odešel v posledních čtyřech sezónách
La Liga

Prokletí kapitánů Los Blancos. Nacho je čtvrtý, který odešel v posledních čtyřech sezónách

Nacho je čtvrtým prvním kapitánem Realu Madrid, který opustil klub v posledních čtyřech sezónách. V předchozích letech se s královským…
Slova Mbappého? Extrémisté získali ve Francii mnoho hlasů, řekl Javier Tebas
La Liga

Slova Mbappého? Extrémisté získali ve Francii mnoho hlasů, řekl Javier Tebas

Javier Tebas se zúčastnil losování nového ročníku La Ligy, které se konalo v sídle Španělské fotbalové federace. Okomentoval i politicky…