Fede Valverde před El Clásikem: Vrcholem kariéry je hrát za Real Madrid v El Clásiku

Fede Valverde před El Clásikem: Vrcholem kariéry je hrát za Real Madrid v  El Clásiku

Fede Valverde se v rozhovoru pro klubová média podělil o své pocity před nedělním zápasem proti Barceloně. Přinášíme vám vyjádření uruguayského záložníka.

Daří se nám velmi dobře. Jsme motivovaní a těšíme se na El Clásiko. Jsme si vědomi toho, jak je tento zápas důležitý, a víme, jakou zodpovědnost máme, když hrajeme v tomto dresu v tomto typu zápasu. Jsme šťastní, nadšení a doufáme ve vítězství.“


Možnost hrát v těchto typech zápasů je spojeno s nervozitou, velkými nadějemi a velkou hrdostí. Je to pěkný zápas a bude ho sledovat mnoho lidí po celém světě. Každé dítě sní o tom, že se jednou bude moci hrát v takovém zápase. Takže když dostanete tuto šanci, musíte dát ze sebe 100% a bojovat pouze o vítězství.“


Klíč k úspěchu? Zůstat jednotní. Myslím, že to je klíč. Každý hráč, který hraje od začátku nebo se alespoň na pár minut objeví na hřišti, musí být připraven na vše, co od něj trenéři očekávají. Zde každý z nás přidává svůj díl. Pokud budeme v tomto přístupu pokračovat, myslím, že to pro nás bude skvělá sezóna.“


Vzpomínky na předchozí El Clásiko na Camp Nou? První, co mě napadne, je můj gól. Samozřejmě i samotné vítězství. Když dáte gól a zároveň vyhrajete, radost je dvojnásobná. Góly v těchto typech zápasů jsou na fotbale to nejkrásnější. Také si pamatuji, že jsem se po zápse cítil velmi špatně, protože mi během hry bylo nevolno. Ani jsem se nepodíval na telefon a po příchodu domů jsem měl tisíc zpráv od rodiny a přátel. To je něco speciálního. Kamarádi, kteří mi gratulovali ke gólu a vítězství. Byl to zvláštní a krásný den.“


Člověk vždy sní o tom, že může v takovém zápase hrát. Zvlášť v dresu Realu Madrid. Každý míří na vrchol a podle mě je vrcholem právě hra za Real Madrid a možnost hrát takovou úroveň zápasů. Teď se snažím si to co nejvíc užít. O El Clásiku jsem přemýšlel od konce zápasu se Šachtarem. Udělám maximum, abych pomohl spoluhráčům i týmu – ať už ze hřiště nebo z lavičky.“

Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


Zdroj: Realmadrid.com

1 Komentářů

Přidat komentář

Související články

Mourinho a Flick, tváří v tvář
Mužstvo

Mourinho a Flick, tváří v tvář

Německý trenér znovu ožil po svém příchodu do Barcelony, zatímco Portugalec se snaží prosadit během svého druhého působení v Realu…
Velká výzva Raúla Asencia
Mužstvo

Velká výzva Raúla Asencia

Odchovanec maká „jako zvíře“, aby přesvědčil Mourinha, že může být platný. Konaté, Rüdiger, Militao a Huijsen mu však blokují cestu.…
Cucurella: Přišlo mi tolik zpráv, že jsem si myslel, že se stalo něco špatného — a přitom šlo o Real
Mužstvo

Cucurella: Přišlo mi tolik zpráv, že jsem si myslel, že se stalo něco špatného — a přitom šlo o Real

Marc Cucurella poskytl rozhovor rádiu Onda Cero. Výhra 3:0 nad Realem v dresu Eibaru v roce 2018? „Ano, ano, pamatuju…
„Real se obává vyplacení prémie Vinimu za prodloužení smlouvy a vytvoření nebezpečného precedentu.“
Mužstvo

„Real se obává vyplacení prémie Vinimu za prodloužení smlouvy a vytvoření nebezpečného precedentu.“

Ramón Álvarez de Mon, socio Realu Madrid, právník, youtuber a spolupracovník španělských médií, předal nové informace týkající se budoucnosti Viníciuse.…