Hazardovo chování po utkání je dýkou do srdcí Madridistas, píše deník AS

Čas 06. 05. 2021, 08:33 | Autor Laša | Zdrojas.com
Eden Hazard
Eden Hazard

Od vyřazení Realu Madrid ze semifinále Ligy mistrů uběhlo jen pár minut a na světě již bylo gesto, které fanoušky bílého baletu dopálilo snad ještě více, než samotná porážka s Chelsea. Jejím hlavním protagonistou nebyl nikdo jiný než Eden Hazard.

Bohužel však Hazard neudělal nic fantastického na hřišti, aby se o tom psalo. Nejvíce zaujal svým nevhodným chováním po zápase. Belgičan, od kterého fanoušci již téměř dva roky marně očekávají především vynikající představení v průběhu zápasu, šel po závěrečném hvizdu sudího Orsata poblahopřát svým bývalým spoluhráčům. Potud vše v pořádku.

Kamery však bohužel pro něj také zachytily, jak se s několika z nich smál, vtipkoval, a vůbec působil, jako kdyby byl jedním z členů týmu Blues. V době sociálních sítí začaly obrázky a videa okamžitě kolovat po světě, a Eden Hazard je terčem kritiky. Není nic proti ničemu, když kamarádům, s nimiž jste několik sezón hráli na Stamford Bridge popřejete vše dobré, i s nimi prohodíte nějaké to slovo. Ale chovat se po vyřazení z Ligy mistrů tak, jako když jste na vítězné straně?

Komentář Antonia Romera z deníku AS

Zinedine Zidane doplatil na svoji tvrdohlavost, když do utkání proti Chelsea nasadil od začátku Belgičana. Ten mu důvěru oplatil dalším politováníhodným zápasem, který nebyl hoden profesionála jeho úrovně a tučné smlouvy, kterou v Realu má. Eden nenabídl nic víc, než špatný pohyb a mnoho zbytečných zpětných přihrávek. Po první čtvrthodině byl zralý na střídání, protože působil unaveně. Zidane kvůli němu obětovat i osvědčené nasazení Vinícia na levém křídle, což je pro mladého Brazilce přirozenější postavení, kde, když už nic, lítá od začátku do konce, a udržuje obranu soupeře v nervozitě. A jako by to nestačilo, korunoval Eden své špatné vystoupení po konci zápasu několika nešťastnými obrázky se svými bývalými kolegy z Chelsea. Vidět jej s úsměvem na tváři bylo dýkou do srdce všem Madridistas. Real Madrid udělal hodně pro to, aby jej z Londýna přivedl. Hodně tomu obětoval. Hazard to však nesplatil ani ze zlomku tak, jak by se čekalo. Již od jeho příchodu se o něm píše spíše negativně. Stačí si vzpomenout na jeho první tréninky ve Valdebabas, kam dorazil slušně řečeno s nadváhou, kterou byste čekali od turisty na pláži, než od profesionálního sportovce. Zidanovi se tentokrát jeho víra nevyplatila. Eden Hazard v odvetě proti Chelsea týmu více uškodil. Není tam, kde by měl být, a už to od něj ani neočekávám.

A jaký je váš názor na pozápasové chování Edena Hazarda? Dělá se z toho zbytečná kauza? Nebo se ukazuje, že Real Madrid s tímto hráčem zase jednou šlápl vedle? 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (49 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!