Chelsea respektuje Real, ale v semifinále si věří. Nechtěl bych hrát proti nám, tvrdí Pulišić

Čas 27. 04. 2021, 11:35 | Autor podvinho | Zdrojmanagingmadrid.com
Christian Pulišić v dresu Chelsea
Christian Pulišić v dresu Chelsea

Na první pohled zpackaná sezona se po příchodu Thomase Tuchela pro Chelsea úplně změnila. Londýnský klub je ve finále FA Cupu, hájí 4. místo v Premier League a dostal se do semifinále Ligy mistrů. Není divu, že si věří. Nicméně těžší překážku si těžko představit - Real Madrid.

Tuchel: Ideální chvíle na semifinále

Trenér Chelsea Thomas Tuchel si pochvaluje aktuální situaci svého týmu. Ten totiž naposledy vyhrál klíčový duel v boji o nejlepší čtyřku v rámci Premier League na půdě West Hamu 1:0. „Je to nejlepší možná chvíle, kdy přicestovat na velký zápas v Lize mistrů. Máme za sebou důležitou výhru,“ tvrdil.

„Je to pro nás další důležitá zkušenost, kterou si vezmeme a přidáme do zavazadel, se kterými cestujeme do Madridu. Čeká nás velký zápas proti Realu Madrid o finále Ligy mistrů a my podáme týmový výkon. Prošli jsme společně už hodně těžkými zápasy,“ pokračoval německý kouč.

„Je to ideální chvíle pro takový zápas. Úroveň bude nejvyšší možná. Možná nám chybí oproti Realu zkušenosti, ale můžeme je nahradit velkým hladem a dravostí. Chceme hrát odvážně, ale nečekejte od nás bláznivé věci,“ dodal Tuchel na předzápasové konferenci.

Pulišić: Není snadné proti nám hrát

Jeden z ofenzivních fotbalistů Chelsea, Christian Pulišić, věří, že jeho tým je v současné době jen těžko k poražení. „Upřímně bych nechtěl proti nám hrát. Není to vůbec snadné, to může mnoho týmů potvrdit. Takový status chceme mít,“ vyhlásil sebevědomě.

Klíčem je dobrý start utkání, musíme ukázat naší energii. Hráči Realu budou klidní a zkušení a my musíme působit úplně stejně. Věříme si. Hodně jsme se nadřeli, abychom se dostali až sem. Musíme věřit v naše schopnosti,“ zdůraznil americký fotbalista.

„Samozřejmě, že Real Madrid respektujeme. To musíme. Mají obrovské zkušenosti a hrát proti nim nebude vůbec snadné. Zároveň ovšem musíme věřit sami v sebe. Bude to dvojzápas dvou velkých evropských týmů,“ doplnil Pulišić.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (5 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!