Vinícius mě v Madridu nepřekvapil, on mě ohromil, vysekl Brazilci poklonu Jürgen Klopp

Čas 13. 04. 2021, 16:15 | Autor S3F1K | Zdrojmarca.com
Jürgen Klopp
Jürgen Klopp

Logicky se musel k prvnímu zápasu vrátit kouč poražených Jürgen Klopp. Německý kouč ocenil hlavně duo, které se postaralo o první branku Realu, tedy Kroose a Viniho Júniora. Zmínil také, jak velký handicap pro domácí bude v odvetě prázdný Anfield.

„Byl jsem ohromen Viníciem, nikoliv překvapen. Všichni jsme věděli, že je to obrovský talent, už když ho Real Madrid podepisoval, nicméně šel hrozně nahoru,“ řekl Klopp dva dny před odvetou na Anfieldu.

„Jeho druhému gólu se, myslím, dalo zabránit. Prvnímu však předcházel neuvěřitelný pas, skvělé zpracování a skvělé zakončení,“ ocenil německý kouč souhru Kroose a Viniho.

A právě o Kroosovi se dále na tiskovce Klopp vyjadřoval. „Vždy patřil mezi největší německé talenty, už od jeho mládí byl skvělý. V Bayernu byl klíčovým hráčem, odvedl tam neuvěřitelnou práci, pak se statečně vydal do Realu Madrid, a tam se stal jedním z nejúspěšnějších hráčů v historii klubu. Stále před sebou má mnoho úspěchů.“

„Strašně těžko se brání, protože dokáže hru ovlivnit odkudkoliv na hřišti, kde se zrovna nachází. Moc dobře se osobně neznáme, ale jako hráče ho obdivuji.“

Poté už došlo na samotnou odvetu. „Může se zdát, že když 1:3 prohrajete, jste již vyřazení, to však není pravda. Máme před sebou odvetu, ve které se pokusíme hrát, jako ve druhém poločase v Madridu. Obrovským problémem je prázdný stadion, o mnoho větší, než úvodní výsledek. Musíme si sami vytvořit perfektní atmosféru,“ uzavřel řeč Klopp.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (36 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!