Klopp si stěžoval na stadion Realu. Jsme na Estadio Alfredo Di Stefano hrdí, kontroval Zidane

Čas 07. 04. 2021, 09:55 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Zinedine Zidane
Zinedine Zidane

Tak trochu kopal kolem sebe. Trenér Liverpoolu Jürgen Klopp po prohře 1:3 na hřišti Realu Madrid sice přiznal, že si jeho tým prohrát zasloužil, zároveň si ale postěžoval na rozhodčího a hlavně na Estadion Alfredo Di Stefano. Kouč soupeře Zinedine Zidane odpověděl po svém.

Jürgen Klopp dal své rozladění z aktuálního stadionu Realu už před zápasem. „Je to tréninkové hřiště, nikdy jsme něco takového nezažili, i když hrajeme bez diváků,“ tvrdil Němec.

Po duelu, který Liverpoolu nevyšel výsledkově ani herně, pak nechal Klopp trochu propuknout svou frustraci. A obrátil se znovu k Estadio Alfredo Di Stefáno. „Bylo to dnes divné, fakt divné. Situace se stadionem byla zvláštní, ale Anfield je alespoň normální stadion a to pro nás bude dobré,“ řekl.

Reakce Zinedina Zidana? Francouz dostál svému stylu, zůstal zcela klidný a odmítl jakoukoliv konfrontaci se svým protějškem, kterého před zápasem vychválil jako jednoho ze svých trenérských vzorů.

„Nevím, co přesně Klopp řekl a nechci se s ním pouštět do hádky. Estadio Alfredo Di Stefáno je náš stadion, hrajeme zde a jsme na náš stadion hrdí. To je vše,“ opáčil s klidem vítěze Zidane.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!