Rodrygo: Nepatříme mezi favority, ale Ligu mistrů vyhrát můžeme

Čas 19. 03. 2021, 14:51 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
Rodrygo Goes
Rodrygo Goes

Vyhrát Ligu mistrů? Hráči Realu Madrid se to nebojí vyslovit nahlas. Krátce po utkání s Atalantou pronesl stejná slova Lucas Vázquez. V pátečním rozhovoru pro deník Marca také Rodrygo.

Liverpool. „V každém dalším kole je to obtížnější. Nyní jsou v soutěži už jen silné týmy. Liverpool patří mezi ne. Určitě to budou dva skvělé a vyrovnané zápasy. Když se potká Real Madrid a Liverpool, vždy to znamená střet dvou velkých gigantů fotbalové historie. Dobře si pamatuji na finále z roku 2018. Realu jsem moc fandil, na zápas jsem se díval. Bylo to nezapomenutelné finále.

Mistři ligy. „Jasně, že můžeme letos něco vyhrát. Loni jsme také byli za Barcelonou, ale začali jsme tvrdě makat, udělali vítěznou sérii a vyhráli La Ligu. Musíme totéž zopakovat. Tento tým vždy bojuje. Máme hodně velkou kvalitu. Myslím, že jdeme správným směrem. Máme dobrou šanci stát se znovu mistrem ligy.

Liga mistrů. „Myslím, že jsem odehrál v Lize mistrů dobré zápasy. Dělal jsem vše pro to, abych dal gól, přihrál, nebo odvedl co nejlepší práci pro tým. Jsem rád, že jsme ve čtvrtfinále, ale to ještě nic neznamená. Naším cílem je finále. A v něm chceme zvítězit. Letos favority nejsme, ale myslím, že máme dobrou šanci soutěž vyhrát.

El Clásico. „Je to víc než jen fotbalový zápas. Asi týden před utkáním s Barcelonou začínám mít vždy zvláštní pocit. Každý fotbalista v mladém věku sní, že si takové utkání zahraje. Je to neuvěřitelné. Zápas skutečné fotbalové velikosti.

Casemiro. „Je to fenomén. Člověk, který mi hodně pomohl, když jsem do Realu přestoupil. Je to úžasný člověk. Když jsem ho jen vídal v televizi, říkal jsem si, že je to úžasný hráč. Ale když jsem ho poznal osobně, musím uznat, že je ještě lepší, než jsem si myslel. Casemiro je bezpochyby nejlepší defenzivní záložník na světě.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (1 příspěvek) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!