TRÉNINK: Los Blancos neodpočívají, tým už se připravuje na Ligu mistrů. Nechybí Sergio Ramos

Čas 06. 12. 2020, 13:55 | Autor S3F1K | Zdrojrealmadrid.com
Tým na tréninku před Ligou mistrů
Tým na tréninku před Ligou mistrů

Ani den odpočinku neměli hráči po výhře na půdě Sevilly, protože již za tři dny je čeká zřejmě nejdůležitější zápas dosavadní sezóny. Pokud v něm hráči Realu neuspějí, na jaře si zahrají pouze evropskou ligu, což je na poměry Realu Madrid něco naprosto nemyslitelného.

Jak vypadá situace ohledně postupu a nepostupu jsme již rozebírali zde, čili se k tomu nemá cenu podrobně vracet. Ve zkratce však můžeme říct, že výhra nad Mönchengladbachem jistě posune Real směrem do vyřazovacích bojů milionářské souteže, bez ohledu na ostatní výsledky.

K postupu bude stačit Realu i remíza, zde už však by však musel tým doufat v pomoc Interu Milán, který by musel doma porazit Šachtar. Pak by na milánské zbyla evropská liga, zatímco Real by postoupil z druhého místa a Gladbach by vyhrál skupinu.

O důležitosti utkání tedy není pochyb. Na dnešních fotkách z tréninku byl zachycen už i kapitán Ramos, který doléčil zdravotní šrámy a ve středu povede tým do boje. Kromě něj trénuje naplno také Luka Jović, který se vyléčil z covidu. S týmem pracuje také pravý bek Odriozola, který už v Seville byl připraven na lavičce.

S míčem na hřišti již také pracují Dani Carvajal a Fede Valverde, tito dva však ve středu do zápasu ještě nezasáhnou. Zda zmíněné duo stihne madridské derby 12.12. se zatím neví.

Kompletní fotogalerii z tréninku najdete na tomto odkazu.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!