Hazard se vrací na trávníky po 81 dnech. Je v pořádku a budeme ho potřebovat, řekl Zidane

Čas 27. 10. 2020, 14:01 | Autor S3F1K | Zdrojmarca.com
Eden Hazard před Ligou mistrů
Eden Hazard před Ligou mistrů

Ze zápasu Ligy mistrů na zápas Ligy mistrů? Jak symbolické. Ano, poslední zápas, do kterého kapitán belgické reprezentace nastoupil, byl duel milionářské soutěže, konkrétně odvetný na Etihad Stadium 7. srpna.

A právě od tohoto zápasu uběhlo již 81 dní, během kterých se Eden léčil ze dvou různých zranění. Nejprve jej trápil kotník, se kterým byl na marodce většinu své premiérové sezóny v Madridu a když už se měl vrátit na trávniky, zranil se znovu. Podruhé však šlo o svalový problém na druhé noze.

Nyní se tedy zdá, že hráč je již naprosto v pořádku, jinak by ho Zidane do Německa rozhodně nebral. A sám Francouz na včerejší tiskové konferenci řekl, že sám ještě netuší, jak Hazarda k tomuto duelu využije. Zdá se ale velice nepravděpodobné, aby nastoupil v základní sestavě, po tak dlouhé pauze.

Po víkendovém vítězství v El Clásicu se tedy jedná o další pozitivní zprávu a my se můžeme jen modlit a doufat, že Edenovi tentokrát zdraví vydrží a konečně v Madridu naplno zazáří. Očekávání fanoušků jsou obrovská a jejich trpělivost rozhodně není nekonečná.

Někteří již Hazarda nazývají Baleem 2.0, což je poměrně kruté, ale pravdou zůstává, že Eden zatím více zápasů vynechal, než odehrál. A když už nastoupil, rozhodně nijak extra nevyčníval. Snad bude tentokrát situace jiná a Hazardova hvězda konečně naplno zazáří. Madrid to bude potřebovat.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (2 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!