MARODKA: Vinícius není jediný zraněný, problémy má i Lucas a Carvajal

Čas 07. 03. 2019, 15:00 | Autor S3F1K | Zdrojrealmadrid.com
Vinícius se zranil v odvetě proti Ajaxu
Vinícius se zranil v odvetě proti Ajaxu

Aby toho nebylo málo, po včerejším fiasku přišla další špatná zpráva. Mladý Brazilec si od fotbalu nějakou dobu odpočine, mluví se přibližně o dvou měsících, možná stihne tedy jedno nebo dvě kola LaLigy.

Je to obrovská škoda, když už Real nemá šanci na žádnou trofej, mohli dostat prostor zejména mladíci a hráči, na kterých se může od příští sezóny začít stavět.

Jedním z nich je bezpochyby mladík Vinícius, který začal sezónu v Castille a nyní je základním členem sestavy Los Blancos. Tyto výkony mu dokonce poprvé přinesly nominaci do národního týmu, se kterým se měl představit i v České republice.

Jenže černý scénář se vyplnil, mladý hračička si pěknou dobu odpočine od fotbalu, možná pro něj dokonce skončila sezóna. Když opouštěl hřiště, bylo vidět, jak moc ho to vzalo, zřejmě tušil, že nejde o malý problém.

Přesně to se nyní potvrdilo, z Madridu přišla tato lékařská zpráva. "Po sérii testů provedených na našem hráči, Viníciusovi Jr., bylo diagnostikováno poškození pravého podkolenního vazu."

Průměrná doba absence se pohybuje okolo osmi týdnů, je ovšem velice individuální. Nezbývá, než Júniorovi popřát brzké uzdravení a rychlý návrat na trávníky.

AKTUALIZACE 7.3. 15:00

Webová stránka Realu Madrid dnes informovala, že provedla sérii lékařských vyšetření na dvojici Lucas Vázquez a Dani Carvajal.

První jmenovaný má problémy s hamstringem, čili zadním stehenním svalem. Stupeň zranění 1. Lucas si tedy odpočine v následujících dvou ligových zápasech a měl by se vrátit po reprezentační pauze v duelu s Huescou.

Carvajal má taktéž problémy se stehenním svalem, konkrétně s jedním z kvadricepsů, na pravé noze. U Daniho se jedná o komplikovanější zranění, mimo hru může být až měsíc. Teoreticky by mohl být k dispozici proti Leganés, 14. dubna.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (21 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!