Lucas Vázquez: Třemi zápasy jsme pošpinili jméno Realu Madrid

Čas 06. 03. 2019, 09:28 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
Lucas Vázquez
Lucas Vázquez

Kritický byl k sobě po utkání i Lucas Vázquez. Útočník Los Blancos sice jedním dechem připomínal úspěchy minulých let, dodal ale, že poslední týden zahodili vše, o co Real Madrid v sezóně usiloval.

Máme za sebou tři výsledkově velice špatné zápasy, v nichž jsme trochu pošpinili dobré jméno Realu Madrid. Proti Ajaxu jsme byli horším týmem, to musím uznat. Vycházíme z toho, že jsme tři roky byli v Lize mistrů nejlepší, třikrát ji vyhráli a teď musíme umět přijmout i porážku. Čeho jsme v uplynulých letech dosáhli, je úžasné, ale tento rok nám nevychází podle našich představ. Je přehnané, když někdo mluví o konci jednoho cyklu. Nemyslím si, že by to byl konec. Ale nedokáži vysvětlit ten kolaps, který nastal za poslední týden.

Problémy na Bernabéu? Ano, je pravda, že doma bychom měli zápasy zvládat mnohem lépe, což se nám teď nedaří. Měli jsme velké šance, ale neproměnili jsme je v branky. Někdy jsme ani nevěděli, jak se dostat ke střele. Musíme jim poblahopřát k postupu.

Je pro mě těžké vysvětlit, co se vlastně událo. Nerozumím tomu, protože podle mě jsme měli dobrou dynamiku. Prohru a vyřazení je těžké vstřebat. Musí to pro nás být motivace, jak zakončit sezónu co nejlépe a pokud možno se ctí. Musíme to udělat už jen na obranu toho znaku, který všichni nosíme.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!