VIDEO: Marcelo dal Plzni krásný gól. Naznačil poté gestem, co si myslí o spekulacích o odchodu?

Čas 24. 10. 2018, 13:47 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Marcelo ukazuje svou oddanost Realu
Marcelo ukazuje svou oddanost Realu

Alespoň něco muselo udělat fanouškům Realu Madrid v zápase s Viktorií Plzeň velkou radost. Levý obránce Marcelo dal totiž po hezké akci parádní gól. A i jeho gesto příznivce Bílého baletu potěšilo.

Běžela 55. minuta utkání, ve kterém se Real dost trápil. Ovšem střídající Valverde sebral odražený míč, posunul ho ke Garethu Baleovi, ten parádní patičkou našel Marcela a Brazilec skóroval.

Levý obránce Realu ukázal při své trefě vynikající technicku, když hostujícího Aleše Hrušku perfektně přehodil dloubáčkem. Gólman Viktorie Plzeň neměl šanci a bylo to 2:0.

Marcelo oslavil svůj gól dost emotivně. Mimo jiné jasně ukázal na znak Realu. Dost možná šlo o reakci na další spekulace italského tisku, že chce Brazilec odejít do Juventusu. Evidentně nechce.

Dlouholetá opora Bílého baletu mluvila hodně emotivně i po utkání. Bylo vidět, že je v něm toho hodně. „Bylo důležité vyhrát. Nehrajeme nejlépe, ale tohle vítězství nám dodá sebedůvěru,“ řekl Marcelo.

Poté se rozhodl hájit trenéra Julena Lopeteguiho, jenž je pod velkým tlakem. „Trenér není na hřišti. Pokud si někdo zaslouží kritiku, jsme to my všichni. Hráči i celý realizační tým,“ pokračoval Brazilec.

Marcelo rovněž ukázal mírnou frustraci z aktuálního stavu tím, že se opřel do novinářů. „Novináři se nás snaží zraňovat, nejspíš nám závidí, protože oni neumí hrát fotbal,“ vypálil ne zrovna diplomaticky.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (5 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!