Isco: Luka Modrić si zaslouží Zlatý míč. Dal bych ho spíše Ronaldovi, prohlásil Casemiro

Čas 20. 09. 2018, 10:15 | Autor Laša | Zdrojmarca.com, as.com
Luka Modrič
Luka Modrič

Po vítězném utkání byli hráči viditelně spokojení. Isco i Mariano dali před novináři najevo radost ze vstřelené branky. Novináře však také zajímal názor na to, zda si Luka Modrić dle svých spoluhráčů zaslouží Zlatý míč. A jak vidno, kabina je v tomto rozdělená. Zatímco Isco by jej udělil chorvatskému špílmachrovi, Casemiro by byl pro šestý BdO pro CR7.

Isco

Branka. „Soupeřovy fauly v tom místě jsou pro mě dobré, věřil jsem si na přímák. Jsem rád, že mi jej Sergio Ramos přenechal, a chtěl bych mu poděkovat. Jsem šťastný, že jsem vstřelil branku a pomohl týmu získat tři body.

Zápas. „S naší hrou jsem spokojený. Myslím, že jsme mohli přidat i více branek. Byl to dobrý zápas s dobrým výsledkem pro nás. Jsem rád, že jsme do Ligy mistrů vstoupili úspěšně.

Musíme se i nadále zlepšovat. Tým hraje dobře. Musíme mít pod kontrolou tyto zápasy, hlavně ty, v nichž vedeme, v nich nesmíme polevit a pustit soupeře znovu do hry. Jsme stále na začátku sezóny, takže nějaké chyby děláme a prostor pro zlepšení je.

Modrić. „Luka Modrić je skvělý hráč, který týmu dává opravdu hodně. Kdybych mohl, dal bych Zlatý míč jemu, protože si ho zaslouží. Je to klíčový hráč pro nás i pro Chorvatsko.

Casemiro

Zápas. „Musím říct, že jsme odehráli dobrý zápas, měli jsme jej po celou dobu pod kontrolou. Musíme uznat kvalitu soupeře, který v minulé sezóně téměř dosáhl na finále.

Po boku Toniho a Luky hraji již dlouho. Při kvalitě, kterou mají, je hra pro mě jednodušší. Známe se dobře.

Mariano. „Myslím, že o něm mohu říci, že byl již nažhavený, chtěl debutovat a předvést nám, co umí. Jsem rád, že ho máme v týmu. Dal pěknou branku.

Zlatý míč. „Myslím, že Luka za sebou měl životní sezónu. Přesto bych v součtu zásluh za rok dal Zlatý míč spíše Cristianovi.

Luka Modrić

Únava. „Cítím se již lépe. Mistrovství světa bylo náročné, jak po fyzické, tak po psychické stránce. Není snadné se dostat rychle na vysokou úroveň.

Zlatý míč. „Jsem velmi šťastný a pyšný na to, co o mě říkají fanoušci i spoluhráči. Mohu jim jen poděkovat. Jasně, že bych Zlatý míč chtěl, ale posedlý jím nejsem. Pro mě je důležitější úspěch týmu. Individuální ocenění, pokud jej hráč dostane, je perfektní, ale pokud ne, nic se neděje a život jde dál.

Mariano

Jsem velmi šťastný, že jsem mohl opět debutovat v dresu Realu Madrid před vlastními fanoušky, navíc v utkání Ligy mistrů proti velmi těžkému soupeři, který byl v loňském roce jen krůček od finále.

Branka. „Mám z ní velkou radost, ale nevstřelil bych ji, kdyby nebylo Marcelova skvělého průniku, a odvedené práce dalších spoluhráčů.

Jsem velmi šťastný, že mě fanoušci takto uvítali při vstupu na hřiště. Vždy jsem o tom snil. Jsem jim velmi vděčný.

Všichni v týmu máme velkou odpovědnost. Hrajeme za největší klub na světě.

Z toho, že jsem nehrál, jsem nebyl nervózní. Samozřejmě jsem chtěl hrát, ale nikam jsem nespěchal, snažil se na tréninku tvrdě pracovat, abych přesvědčil trenéra, že si příležitost zasloužím.

Můj osobní cíl? Chtěl bych s Realem vyhrát Ligu mistrů i všechny ostatní tituly.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!