Isco se na Juventusu blýskl skvělým výkonem. Nepokazil ani jednu přihrávku!

Čas 04. 04. 2018, 09:57 | Autor podvinho
Isco v akci
Isco v akci

Po reprezentační přestávce se o něm hodně mluvilo. Záložník Realu Isco totiž nasázel hattrick za Španělsko a následně si postěžoval na nedostatečnou důvěru v madridském klubu. Na půdě Juventusu ale v základní sestavě nechyběl a předvedl výborný výkon.

Trenér Zinedine Zidane se pro zápas na půdě Juventusu přiklonil ke stejné sestavě, jakou vyslal proti italskému soupeři i v posledním finále Ligy mistrů. Real tedy vyrukoval s velice silnou záložní řadou, do které kromě Casemira, Kroose a Modriće patřil také Isco.

Právě na španělského hračičku byla upřena výrazná pozornost a Isco si s ní dokázal poradit. Hned po pár minutách si našel na levé straně prostor, dostal výbornou přihrávku od Marcela a poslal nebezpečný míč před branku domácích. Tu si našel Cristiano Ronaldo a otevřel skóre.

I nadále patřil Isco k nejlepším a nejaktivnějším hráčům. Ostatně jeho statistiky mluví za vše. Kreativní záložník Realu zkompletoval v utkání 57 přihrávek a nezkazil ani jednu! Jak ukazuje grafika deníku Marca, Isco navíc určitě nehrál alibisticky, tudíž se jedná o úžasná čísla.

„Isco předvedl velký výkon a jsem s ním velmi spokojený. Má výborný charakter a vždy chce hrát. Výborně vyplňoval mezeru mezi zálohou a útokem, hodně pomohl k prvnímu gólu. Jsem za něj opravdu rád, ale to platí o celém týmu. Hráli jsme výborně,“ chválil své svěřence trenér Zidane.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!