LIGA MISTRŮ: Aktuální marodka obou týmů, aneb kdo si nezahraje v semifinále?

Čas 30. 04. 2017, 13:02 | Autor S3F1K
El Derbi Madrileňo
El Derbi Madrileňo

Semifinálové utkání s Atléticem se kvapem blíží, pojďte se s námi podívat na to, kteří hráči z obou táborů do tohoto utkání jistojistě nezasáhnou.

REAL MADRID

Los Blancos by měla scházet pouze dvojice hráčů, jedná se o křídelníka Garetha Balea a stopera Pepeho.

Gareth Bale má opět problémy s lýtkem a mimo hru bude do konce sezóny, v případě postupu do finále Ligy mistrů by si jej mohl zahrát.

U Pepeho je situace jiná. Ten se zranil 8. dubna v derby s Atléticem a první prognózy mluvili o 4-6 týdenní pauze. Teoreticky tedy existuje šance, že si i on zahraje v závěru letošní sezóny.

Kromě těchtou dvou hráčů má Zidane k dispozici celý tým, vrátí se i Varane, což sám Zidane potvrdil na včerejší tiskové konferenci po zápase s Valencií. (ODKAZ ZDE)


ATLÉTICO MADRID

U tábora městského rivala je situace o poznání složitější. Minimálně pro první semifinálové utkání nebude kouči Simeonemu k dispozici rovnou trojice obránců. Konkrétně se jedná o: Juanfrana, Vrslajka a Giméneze. Poslední jmenovaný se zranil včera na půdě Las Palmas a přijde dokonce o oba semifinálové zápasy. Obrana by teda měla nastoupit ve složení: Savić - Godín - Lucas - Luís.

Důležitý hráč bude scházet i v záloze, respektive na křídle. Jedná se o Belgičana Carrasca, který na 100% přijde o první zápas, ovšem existuje šance, že stihne domácí odvetu. Jedná o důležitého hráče sestavy Atlética, v letošní sezóně nastřílel již 12 branek. Mimo jiné on jediný dokázal skórovat ve finále Ligy mistrů v Miláně, kdy vyrovnával na 1-1.


Na závěr dodám, že první utkání se hraje už v úterý 2. května, odveta 10. května na půdě Atlética.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (21 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!