Zinedine Zidane: Jsme na dobré cestě, vidím mnoho pozitiv. Ale ještě nás čeká hodně zápasů

Čas 30. 01. 2020, 08:58 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
Zinedine Zidane
Zinedine Zidane

Zinedine Zidane byl po středečním pohárovém utkání spokojen s obrannou i útočnou prací svého tým. Co dalšího řekl na tiskovce?

Série bez porážky. „Jsme na dobré cestě, chceme i nadále dělat správné věci. Každý zápas je pro nás testem. Dali jsme rychlý gól. Naše předvedená hra byla ve všech ohledech dobrá. V dalším utkání se nám podařilo udržet čisté konto, tým velice pozorně bránil. Rovněž jsme dali hodně gólů, což je skvělé. Nyní nás čeká další náročné utkání v sobotu, ale jdeme do něj v dobré pohodě.

Kroosova úroveň. „Mám z něj radost. Toni je všem hráčům příkladem, je skvělý. Ale musím vyzdvihnout skvělou práci celého týmu. Ve výsledku je pro trenéra důležité sledovat všechny hráče v průběhu zápasu. Můžeme hráče i změnit, a stejně hrajeme dobře. To je pozitivní.

Lucas Vázquez. „Důležité je, co si o něm myslím. Má veškerou moji přízeň, důvěřuji Lucasovi, protože vím, že je to úžasný kluk, který ze sebe na hřišti vydá maximum. Lidé mohou mít na jeho adresu různé komentáře, které akceptuji. Chci na hřišti vidět, že moji hráči na hřišti udělají pro výhru všechno a Lucas mi to ukazuje. Jsem rád, že se střelecky prosadil, stejně jako Vinícius a Karim.

Série bez porážky. „Jsme na dobré cestě, chceme i nadále dělat správné věci. Každý zápas je pro nás testem. Dali jsme rychlý gól. Naše předvedená hra byla ve všech ohledech dobrá.

Forma týmu. „Předně chci říct, že soupeříme s mnoha dobrými týmy. Vše co mohu říct je, že na svém týmu vidím spoustu pozitivních věcí, ale kromě Supercopy ještě jsme nic nevyhráli a do konce sezóny nás čeká spousta zápasů. Do derby musíme dát všechno, protože je šance soupeřům zase odskočit.

Jovićovo trápení. „Chtěl bych, aby mu to tam konečně začalo padat, ale věřím, že když s ním budeme na tréninku dále pracovat, tak to prolomí. Je mladý, není tu zas tak dlouho. Je pro jeho vývoj důležité, že kolem seme má spoustu dobrých hráčů, kteří mu pomohou v adaptaci. .

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!