Zidane před Salamankou: James a Bale budou hrát. Odriozolův přestup je možný

Čas 21. 01. 2020, 14:35 | Autor Laša | Zdrojas.com
Zinedine Zidane
Zinedine Zidane

Před středečním utkáním Copa del Rey na hřišti Salamanky proběhla tradiční předzápasová tisková konference. Zinedine Zidane odpovídal na dotazy novinářů ohledně Jamese Rodrígueze a Garetha Balea, stejně tak na možný přestup Álvara Odriozoly.

Význam soutěže. „Před zápasem se moji hráči maximálně koncentrují. Nechceme letos nic vypouštět. Copa je další z důležitých soutěží, kterou chceme vyhrát. Jsme na zápas připraveni.

Hřiště. „Hráči jsou připraveni pro mentální i sportovní stránce. Náročný terén? Ten bude stejný pro všechny. Víme, kde budeme ve středu hrát.

Bale a James. „Není to tak, že by se jen objevili a zase zmizeli. Oba jsou připraveni na zítřejší zápas a budou hrát.

Odriozola a Bayern. „Je možnost, že Odriozola odejde. Ale ještě není nic oficiální.

Nový krajní bek a Vallejo. „Není to tak, že se chci zbavit Odriozoly, abych hned přivedl jiného hráče. S Odriozolou není nic jisté. Ohledně Valleja uvidíme. Zatím nemohu nic říct.

Mbappého chvála na Zidana. „Hráči z mé generace často byli vzorem pro současné mladé hráče. Nic víc v tom nehledej. Nyní je vzorem pro malé kluky Mbappé.

Přestupový trh. „Přestupy končí až 31. ledna. Do té doby ještě může někdo přijít, nebo i odejít.

Systém soutěže. „I ve Francii se vyřazovací fáze poháru hraje jen na jeden zápas. Jsem na to zvyklý.  Přijímáme to.

Reinier. „Je to hráč Realu Madrid pro budoucnost. Ale ještě tu s námi není. Musíme, jako u každého mladého hráče, postupovat opatrně krok za krokem. Až dorazí, tak uvidíme, jak s ním začneme pracovat. Ale v zásadě si myslím, že by měl začít v Castille. Stejně jako všichni Brazilci je technicky skvěle vybaveným hráčem.

Barcelona a téměř 1000 přihrávek za zápas. „Je to jejich věc. Každý tým má svůj vlastní způsob, jakým chce vyhrát zápas.

Areola a Copa. „Omlouvám se, ale nic neřeknu. Sestavu se dozvíš zítra.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!