Piqué si po utkání stěžoval na sudí: Ramos měl být vyloučen! Ale pískal Mateu Lahoz

Čas 07. 02. 2019, 13:00 | Autor Laša | Zdrojas.com
El Clásico
El Clásico

To by nebyl on. Gerard Piqué si po utkání v El Clásicu stěžoval na výkon rozhodčího Antonia Mateu Lahoze. Dle názoru stopera Barcelony měl být Sergio Ramos vyloučen.

Věděli jsme, že Messi měl určité zdravotní problémy, cítil bolest. On to věděl nejlépe. Kdyby odehrál celých 90 minut, tak by trpěl, a preferoval nástup do utkání až v průběhu 2. poločasu. Přijdou ale ještě další důležité zápasy.  Jsme rádi, že ho máme v týmu. Výsledek je dobrý. Žijeme a navzdory ztrátám jsme odehráli dobrý zápas.

Z Viníciuse bude skvělý hráč. Svoje možnosti nám už dnes ukázal.

Musíme vzít v úvahu, že jsme na hřišti nebyli sami. Je velmi těžké dominovat nad Realem Madrid po většinu utkání. Začátek zápasu jsme nezvládli, zaspali jsme a Real byl lepší. Pak se ale obraz hry změnil a na míči jsme byli jistější my.

Že byl Real dominantnější? Zeptejte se ter Stegena, kolik měl zákroků. V první půli, s výjimkou gólu, neměl jediný zákrok, jejich střely šly mimo bránu. Ve druhém poločase musel čelit jediné jejich šanci. Je zcestné tvrdit, že byl Real Madrid nebezpečnější a kontroloval hru.

Když vezmeme v úvahu, že sudím byl Mateu Lahoz, tak pískal ještě dobře. Byl to Mateu, takže buďme šťastní. Sergio Ramos měl být vyloučen, ale tu situaci bylo možné interpretovat i jinak.

Našim cílem je, dostat se do finále. Nyní čelíme Madridu, proti kterému se v odvetě pokusíme odehrát takový výsledek, abychom přes něj postoupili.

Sezóna je ještě velmi dlouhá. Pokusíme se v Madridu vyhrát a dostat se do finále s vědomím, že před ním nás čeká mnoho jiných zápasů. Prioritou pro nás v této sezóně je úspěch v La Lize a Champions league. Ale naše DNA nám velí, že chceme postoupit do finále Copy a vyhrát.

Sergio Busquets

Oba týmy měly nějaké šance. Nemyslím si, že by si jeden tým zasloužil vyhrát více a druhý méně. Remíza je spravedlivá. Z mého pohledu se jednalo o vyrovnaný zápas. V 1. poločase hrál Real Madrid více na protiútoky. Potkaly se dva nejlepší týmy ve Španělsku i celé Evropě.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (71 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!