Co bude s Reinierem. Brazilský útočník nemá žádné zájemce. Alternativou je i Castilla

  Co bude s Reinierem. Brazilský útočník nemá žádné zájemce. Alternativou je i Castilla
  Reinier při prezentaci v Realu Madrid

  Bílý Balet stále čeká na nabídku pro Reiniera, která však nepřichází. V současné době nemá o Brazilce zájem žádný klub a pokud se do konce přestupového okna nic nezmění, bude útočník registrován v Castille.

  Týdny plynou a pro Reiniera se nic nezměnilo. Ještě před pár týdny se zdálo, že jeho odchod je na spadnutí. Bohužel v tuto chvíli žádná nabídka na útočníka nepřišla, což celou situaci komplikuje. Do konce přestupního období zbývá stále méně času a budoucnost Brazilce je stále velkou neznámou.

  Bez zájemců

  Okolo 21letého mladíka se v tuto chvíli nic neděje. Los Blancos, kteří za něj v roce 2020 zaplatili 30 milionů eur, tento přestup před časem odepsali. Brazilec, který stále nemá oficiální debut v prvním týmu, se nezúčastnil letního turné ve Spojených státech a kluboví představitelé doufali, že se Girona pro hráče vrátí. Útočníkovi se nakonec nepodařilo vrátit na místo, odkud odešel, a ve kterém zanechal velmi smíšené pocity.

  Reinier byl na hostování v Borussii Dortmund nebo zmíněné Gironě, ale ani v jednom z těchto klubů nenaplnil naděje do něj vkládané. V Německu strávil dva roky, na které by rád co nejdříve zapomněl. Na Montilivi zase ne vždy svou hrou přesvědčil, ale sám Míchel mu mohl dát další šanci. Nakonec se tak ale nestalo a 21letý mladík zatím vede pouze individuální trénink a čeká na vývoj situace.

  Castilla poslední možností

  Real čeká na nabídku, která však nepřichází. Pokud se nic nezmění a Brazilec nakonec zůstane v Madridu, zbývá jediná možnost, zaregistrovat ho jako hráče Castilly. V takovém případě by hráče mohl v případě potřeby povolat na zápasy prvního týmu Carlo Ancelotti, i když je to tak jako tak velmi nepravděpodobné. Pokud se Reinier připojí k druhému týmu, vedení mu bude v zimním období opět hledat nové místo. Čas neúprosně letí a alternativ je stále méně a méně.

  Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


  Zdroj: as.com

  Přidat komentář

  Související články

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće
  Mužstvo

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće

  Prezident chorvatského klubu Mirko Barišić podle místních médií v minulém týdnu znovu kontaktoval Luku Modriće a přemlouval jej k návratu do mateřského…
  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii
  Mužstvo

  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii

  Jude Bellingham se zranil při domácím utkání proti Gironě 10. února. Los Blancos zvítězili 4:0 a Jude k vysoké výhře přispěl…
  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny
  Mužstvo

  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny

  Klub oficiálně potvrdil Španělovo zranění. Útočník v posledních dnech netrénoval se zbytkem týmu a zůstane delší dobu mimo hru. „Po…
  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi
  Mužstvo

  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi

  Podle španělského novináře Ramóna Álvareze plánuje Real Madrid upravit plat Judovi Bellinghamovi po příchodu Kyliana Mbappého. Chce tím udržet rovnováhou…