Carlo Ancelotti před zápasem s Interem: Bude to velmi těžké utkání, Inter má výborný tým se skvělým trenérem

Carlo Ancelotti před zápasem s Interem: Bude to velmi těžké utkání, Inter má výborný tým se skvělým trenérem

Trenér Realu Madrid se během včerejšího večera dostavil před novináře, aby odpověděl na jejich otázky, které se především týkaly týmu a zítřejšího utkání.

Liga Mistrů Je to soutěž, která je pro Real Madrid vždy velmi vzrušující. Víme, že to bude velmi těžký vstup, protože Inter má velmi silné tým se skvělým trenérem.“

Inter Milán „Mají také nového trenéra, takže hrají novým stylem. Jak už jsem řekl, je to skvělý tým, bude to velmi otevřený zápas.“ 

Obrana „Jsme schopní lépe bránit a pracujeme na tom. Tým ztrácí rovnováhu, když nedrží míč. Nehrajeme úplně dobře pozičně, ale jak už jsem řekl, pracujeme na tom a budeme lepší.“ 

David Alaba a Luka Modrić „Alaba včera trénoval s týmem a je připravený na zápas. Luka bude odpočívat až do zápasu, kde je šance, že nastoupí.“ 

Marcelo „Marcelo včera také normálně trénoval, ale na konci tréninku cítil discomford. Není to nic zásadního, ale bude chvíli mimo. Marcelova zkušenost je pro nás velmi důležitá, není naštvaný na to, že nedostává tolik příležitostí. Má teď tento malý svalový problém a my doufáme, že se co nejdříve vrátí zpět.“ 

Favorit na vítězství v Lize mistrů „Je těžké říct, zda jsme favoriti na vítězství ještě předtím, než vůbec tuto soutěž začneme. Řeknu ale, že Real Madrid vždy bude bojovat za to, aby tuto soutěž vyhrál. Vyhráli jsme tuto trofej víckrát, než kterýkoliv jiný tým a opět do toho hodláme jít naplno. Budeme ovšem hrát proti několika skvělým týmům a opravdu teď nedokáži říct, kdo je největším favoritem.“ 

Skvělá forma Viniciuse „Snažím se k Vinimu přistupovat jako ke všem ostatním hráčům. Nyní je velmi sebevědomý a nadšený. Už si prošel těžkými časy, které mu dodali motivaci. Všichni víme, že jediným rozdílem je, že teď je před bránou mnohem chladnokrevnější. Je na tom velmi dobře fyzicky a je skvělý v souboji 1v1. Doufám, že bude nadále jen a jen vzrůstat.“ 

Vazba k Interu „Ano, když jsem byl dítě, tak jsem byl fanouškem Interu. Vždy byli týmem, který se mi líbil. Později jsem se ale stal fanouškem AC Milán. V derby byl vždy velký respekt.“ 

Hawk, vlastním jménem Ota, fandí Realu od roku 2009. Důvodem byl především Iker Casillas, jeho obrovský vzor. Rád řeší fotbal více do hloubky. Má rád fotbalové statistiky, vyzná se v taktice a zároveň spravuje instagramový účet webu. Momentálně pracuje v Livesportu, kde má na starost mimo jiné i reporty zápasů. Kromě Realu tak podrobně sleduje všechny nejlepší ligy.


Zdroj: Realmadrid.com

Přidat komentář

Související články

Mourinho a Flick, tváří v tvář
Mužstvo

Mourinho a Flick, tváří v tvář

Německý trenér znovu ožil po svém příchodu do Barcelony, zatímco Portugalec se snaží prosadit během svého druhého působení v Realu…
Velká výzva Raúla Asencia
Mužstvo

Velká výzva Raúla Asencia

Odchovanec maká „jako zvíře“, aby přesvědčil Mourinha, že může být platný. Konaté, Rüdiger, Militao a Huijsen mu však blokují cestu.…
Cucurella: Přišlo mi tolik zpráv, že jsem si myslel, že se stalo něco špatného — a přitom šlo o Real
Mužstvo

Cucurella: Přišlo mi tolik zpráv, že jsem si myslel, že se stalo něco špatného — a přitom šlo o Real

Marc Cucurella poskytl rozhovor rádiu Onda Cero. Výhra 3:0 nad Realem v dresu Eibaru v roce 2018? „Ano, ano, pamatuju…
„Real se obává vyplacení prémie Vinimu za prodloužení smlouvy a vytvoření nebezpečného precedentu.“
Mužstvo

„Real se obává vyplacení prémie Vinimu za prodloužení smlouvy a vytvoření nebezpečného precedentu.“

Ramón Álvarez de Mon, socio Realu Madrid, právník, youtuber a spolupracovník španělských médií, předal nové informace týkající se budoucnosti Viníciuse.…