Camavinga: S Touchaménim už jsem mluvil. Doufám, že nás v létě posílí

Camavinga: S Touchaménim už jsem mluvil. Doufám, že nás v létě posílí
Eduardo Camavinga (zdroj: realmadrid.com)

Eduardo Camavinga je jedním z hráču Realu Madrid, který se po skončení klubové sezony připojil k národnímu týmu. Do francouzské seniorské reprezentace sice pozvánku nedostal, do U21 se však dostal. Ihned po příjezdu tak odpověděl na otázky novinářů od L’Equipe, které se mimo jiné týkali i Auréliana Tchouaméniho. 

Jaké to je být šampionem Ligy mistrů v 19 letech? 

„Stále jsem ve snu. Myslím si, že v tento moment stále nedokážu zpracovat, co se mi podařilo a čeho jsem dosáhl. Je možné, že si to uvědomím na dovolené, která mě po reprezentační přestávce čeká. Pravděpodobně si řeknu, že je to šílenost.“ 

Oslavy na Cibeles

„Měl jsem už tu zkušenost oslavovat na Cibeles potom, co jsme vyhráli ligu, nyní jsem to zažil znovu s Ligou mistrů. Máš v ten moment v sobě obrovské emoce, ale pak se musíš umět vrátit zpět do práce. Měl jsem pár dní na to, abych si ten úspěch pořádně užil, ale teď už se musím vrátit zpět do práce a soustředit se na reprezentaci. Stále ale mám v hlavě tu trofej Ligy mistrů.“ 

Nejvíce speciální moment

„Byla pro mě strašně silná zkušenost, když jsem mohl ten titul slavit se svou rodinou na hřišti po zápase. Speciálně si pamatuji, jak jsem si dělal selfie s bratrem a hned jsem si jej dal na tapetu na telefon.“ 

První titul z mnoha

„Chci vyhrát nejvíc trofejí, co budu moct. Chci vyhrát další a další, jsou zde i jiné soutěže a ty chci také vyhrávat. Chci vyhrát Ligu mistrů několikrát ve svým životě, jo, třeba pět stejně jako Karim!“

Přestup Tchouaméniho 

„Je to sranda, je to hráč se kterým jsem se již setkal na repre srazu. Mluvili jsme spolu a já doufám, že se k nám v létě připojí. Neznám úplně podrobnosti tohoto přestupu, ale už jsem to s ním řešil. Uvidíme, co se stane, ale určitě bych jej rád v Madridu viděl, bylo by to skvělé.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Bilybalet (@bilybaletcz)

Hawk, vlastním jménem Ota, fandí Realu od roku 2009. Důvodem byl především Iker Casillas, jeho obrovský vzor. Rád řeší fotbal více do hloubky. Má rád fotbalové statistiky, vyzná se v taktice a zároveň spravuje instagramový účet webu. Momentálně pracuje v Livesportu, kde má na starost mimo jiné i reporty zápasů. Kromě Realu tak podrobně sleduje všechny nejlepší ligy.


Zdroj: marca.com

6 Komentářů

Přidat komentář

Související články

Romano: Como vykupuje Nica Paze – Here we go!
Přestupy

Romano: Como vykupuje Nica Paze – Here we go!

Nico Paz zůstává v Comu. Fabrizio Romano informoval, že italský klub dosáhl dohody s Realem Madrid o definitivním odkupu argentinského…
Mourinho a Flick, tváří v tvář
Mužstvo

Mourinho a Flick, tváří v tvář

Německý trenér znovu ožil po svém příchodu do Barcelony, zatímco Portugalec se snaží prosadit během svého druhého působení v Realu…
Velká výzva Raúla Asencia
Mužstvo

Velká výzva Raúla Asencia

Odchovanec maká „jako zvíře“, aby přesvědčil Mourinha, že může být platný. Konaté, Rüdiger, Militao a Huijsen mu však blokují cestu.…
Cucurella: Přišlo mi tolik zpráv, že jsem si myslel, že se stalo něco špatného — a přitom šlo o Real
Mužstvo

Cucurella: Přišlo mi tolik zpráv, že jsem si myslel, že se stalo něco špatného — a přitom šlo o Real

Marc Cucurella poskytl rozhovor rádiu Onda Cero. Výhra 3:0 nad Realem v dresu Eibaru v roce 2018? „Ano, ano, pamatuju…