AS: Vinícius se do hry vrátí nejdříve na zápase se Sevillou. Klub nechce nic uspěchat

  AS: Vinícius se do hry vrátí nejdříve na zápase se Sevillou. Klub nechce nic uspěchat
  Vinícius Júnior proti Juventusu (zdroj: realmadrid.com)

  Los Blancos nechtějí s Viníciusem riskovat a plán klubu počítá s tím, že se útočník vrátí do hry až po říjnové reprezentační přestávce, přičemž klíčovým termínem bude venkovní střet se Sevillou.

  Ve venkovním utkání proti Celtě opustil Vinícius hřiště se zraněním. A přestože se zprvu zdálo, že útočník utrpěl jen lehké zranění, testy provedené o pár dní později prokázaly poranění pravého bicepsu femoris. Při jeho absenci se Real Madrid trápil, ale nakonec bodoval naplno jak na Estadio Balaídos, tak na Santiago Bernabéu proti Getafe.

  Nic neuspěchat

  Jak nedávno informoval deník MARCA, cílem třiadvacetiletého hráče byl návrat do derby s Atléticem, které se odehraje 23. nebo 24. září. Další informace přináší deník AS, podle kterého bude Viniho absence trvat minimálně o měsíc déle.

  Původně se předpokládalo, že se hráč vrátí do sestavy na domácí zápas proti Osasuně (7. nebo 8. října), ale takový scénář je velmi nepravděpodobný. Klub se nechystá příliš riskovat, protože pokud by Vinícius nastoupil do tohoto zápasu, byl by s největší pravděpodobností povolán k utkáním s Venezuelou (13. října) a Uruguayí (18. října).

  Bílý Balet preferuje, aby hráč po tuto dobu zůstal ve Valdebebas a mohl v klidu trénovat na plné obrátky, aby po obnovení zápasů byl v co nejlepší kondici.

  V současné době Vinícius pracuje individuálně ve Valdebebas a Real Madrid neplánuje jeho rehabilitaci zkrátit. Momentálně je hlavním cílem Brazilce návrat na zápas Sevillou na stadiónu Ramóna Sáncheze Pizjuána.

  Tento zápas se bude hrát 21. nebo 22. října, takže v tomto případě bude mít Vini dostatek času, aby se plně zotavil a byl 100% připraven na venkovní střet s vítězem Evropské ligy.

  Relevo dodává, že 23letý hráč tento týden znovu podstoupí testy, aby klub mohl pečlivě posoudit jeho stav a analyzovat vývoj zranění. Brazilcovo nasazení v madridském derby bez ohledu na výsledky testů, je prakticky vyloučené.

  Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


  Zdroj: as.com

  Přidat komentář

  Související články

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće
  Mužstvo

  Dinamo Záhřeb stojí o návrat Luky Modriće

  Prezident chorvatského klubu Mirko Barišić podle místních médií v minulém týdnu znovu kontaktoval Luku Modriće a přemlouval jej k návratu do mateřského…
  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii
  Mužstvo

  Bellingham se blíží návratu. Stihne už možná zápas proti Valencii

  Jude Bellingham se zranil při domácím utkání proti Gironě 10. února. Los Blancos zvítězili 4:0 a Jude k vysoké výhře přispěl…
  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny
  Mužstvo

  Oficiálně: Joselu bude mimo hru kvůli zranění minimálně tři týdny

  Klub oficiálně potvrdil Španělovo zranění. Útočník v posledních dnech netrénoval se zbytkem týmu a zůstane delší dobu mimo hru. „Po…
  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi
  Mužstvo

  Real Madrid plánuje upravit smlouvu Bellinghamovi

  Podle španělského novináře Ramóna Álvareze plánuje Real Madrid upravit plat Judovi Bellinghamovi po příchodu Kyliana Mbappého. Chce tím udržet rovnováhou…