AS: Vedení Realu Madrid a Kylian Mbappé chtějí s podpisem smlouvy počkat

AS: Vedení Realu Madrid a Kylian Mbappé chtějí s podpisem smlouvy počkat

Kylian Mbappé, který včera oslavil 23. narozeniny, hodlá s podpisem smlouvy s Los Blancos počkat minimálně do konce dvojzápasů Realu s PSG, aby se vyhnul nepříjemnostem ze strany fanoušků obou týmů.

Opakované losování a konfrontace Realu Madrid s PSG již v 1/8 finále Ligy mistrů znamená, že jak vedení Bílého baletu, tak samotný Kylian Mbappé museli přehodnotit své plány ohledně data podpisu smlouvy.  

Fotbalista i jeho nejbližší okolí jsou podle zpráv deníku AS stále více přesvědčeni, že by celá operace měla počkat minimálně do konce dvojzápasů obou týmů v Lize mistrů.  

Až skončí konfrontace Los Blancos s Les Parisiens, bude mít útočník jasnou cestu stát se hráčem Realu Madrid, což bylo již dlouhou dobu jeho cílem a velkým snem. Teoreticky může 23 letý hráč oficiálně podepsat novou smlouvu v lednu, ale podle jeho názoru je to velmi riskantní varianta.  

Případný únik do tisku o dohodě s Realem by mohl mít negativní dopad na vztahy s fanoušky PSG, který by v případě, že by jejich klub vypadl z Ligy mistrů v 1/8 finále, mohlo velmi ztížit jeho poslední měsíce ve francouzské metropoli.  

Na druhou stranu, pokud by Kylian odehrál dva velkolepé zápasy proti Realu Madrid a hráči Carla Ancelottiho by se s turnajem rozloučili, někteří fanoušci Los Blancos by se mohli cítit uraženi. Není žádným tajemstvím, že Mbappého touhou je hrát na Santiago Bernabéu.  

PSG v koncích 

Francouz opakovaně odmítl další návrhy na prodloužení smlouvy s PSG a ví, že v Madridu bude moci počítat nejen s lukrativní smlouvou, ale také se statusem největší hvězdy v týmu a vůdčí postavou v novém projektu Florentina Péreze.  

Bez ohledu na celkový výsledek si PSG uvědomuje, že šance na setrvání 23 letého hráče v Parc des Prince jsou prakticky mizivé.  

V této věci nedávno Leonardo prohlásil, „Pokud se Mbappé rozhodne zůstat, zůstane, protože to je také naše přání. Je to těžká situace, protože byste chtěli, aby tu Kylian zůstal celý život, ale musíme respektovat jeho postavení… Vztahy s jeho rodinou jsou velmi jasné. Byly chvíle, kdy byly rozhovory o prodloužení smlouvy takříkajíc žhavější… “   

Jak již deník AS informoval v minulosti, Real Madrid určitě oficiálně neoznámí přestup Kyliana Mbappého před koncem této sezóny, to vše z respektu k PSG.

Pokud se naopak Francouz rozhodne v tichosti podepsat smlouvu s Los Blancos ještě před koncem turnaje, rozhodně se tak nestane dříve než po druhém střetnutí obou celků v 1/8 finále Ligy mistrů, které se uskuteční 9. března na Santiago Bernabéu.

Zbyněk je redaktorem webu Bilybalet.cz. Realu Madrid fandí 20 let, od střídání a skvělého výkonu San Ikera ve finále LM. Specializuje se na články o financích Los Blancos a Castillu. Je také otcem ligového dorostence a má tak blízko k mládežnickému fotbalu.


Zdroj: AS.com

5 Komentářů

 • Avatar

  Přesně se dalo očekávat, někteří tady byli naivní.
  Ten los nám byl čert dlužen.

  0
  0
 • Avatar

  Pokial chce hrac prist tak nezalezi ci sa dohodneme v januari ci v marci, akurat najlepsie ked by sme sa dohodli co najrychlejsie.

  0
  0
 • Avatar

  Má to svoje rácio dohodnúť prestup až po dvojzápase s PSG.
  To znamená, že v januárovom prestupom okne to neprichádza do úvahy. A lete už bude zdarma, či?
  Každopádne tieto články o jeho prestupe, či chce alebo nechce, čo naznačil atď., je taká sága na pokračovanie. Stále tú ponuku môže niekto prebiť, ťažko povedať, čo bude o pol roka. Je to na jeho rozhodnutí. Hrať kvalitnú ligu a vyhrávať európske poháre môže aj v Anglicku (MCI, LIV, CHE, či nový ropný projekt Newcastle).
  Budem rád, ak skončí u nás.

  0
  0

Přidat komentář

Související články

Oficiálně: Luka Modrić prodloužil smlouvu s Realem Madrid do roku 2025
Mužstvo

Oficiálně: Luka Modrić prodloužil smlouvu s Realem Madrid do roku 2025

Real Madrid C. F. a Luka Modrić se dohodli na prodloužení smlouvy s naším kapitánem, který bude s klubem spojen…
Kdo jsou rodiče Mbappého – Fayza Lamari a Wilfried Mbappé?
Mužstvo

Kdo jsou rodiče Mbappého – Fayza Lamari a Wilfried Mbappé?

Kylianův start v Madridu je také zásluhou jeho rodičů, kteří ho na jeho cestě podporovali. Kylian Mbappé už je hráčem…
Chiringuito: Mbappé nepotřebuje operaci nosu
Mužstvo

Chiringuito: Mbappé nepotřebuje operaci nosu

Edu Aguirre, který má v pořadu Chiringuito na starosti zpravodajství týkající se Realu Madrid, sdělil, že testy ukázaly, že Kylian Mbappé…
Mbappé všechny překvapil, jak dobře umí španělsky. Co stojí za tímto překvapením?
Mužstvo

Mbappé všechny překvapil, jak dobře umí španělsky. Co stojí za tímto překvapením?

Mbappé se konečně stal hráčem Realu Madrid. Představen byl 16. července 2024 před Santiago Bernabéu zaplněným až po střechu madridskými…