Álvaro Odriozola by mohl odejít na hostování. S Realem jedná italská Fiorentina

Álvaro Odriozola by mohl odejít na hostování. S Realem jedná italská Fiorentina

Pravý obránce Álvaro Odriozola by mohl být dalším hráčem, který během léta 2021 opustí Real Madrid. Vážný zájem projevuje Fiorentina a jednání jsou v běhu.

Fiorentinu během tohoto přestupového období opustil pravý bek Pol Lirola a italský klub tak shání náhradu. Ve hře jsou nyní dvě jména. Turek Zeki Celik z Lille a právě Álvaro Odriozola z Realu Madrid.

Novináři Fabrizio Romano a Nicolo Schira se shodují, že Odriozola je jednoznačně první volbou a Fiorentina již vede jednání s Realem. Zatím ale není jisté, zda madridský klub na podmínky přistoupí.

Italové by totiž rádi Odriozolu získali na roční hostování s následnou opcí na přestup. Není tajemstvím, že Real se španělským obráncem příliš nepočítá, zároveň mu ale nyní chybí přímá náhrada za Daniho Carvajala.

Podvinho je zakladatelem webu BilyBalet.cz. Realu Madrid fandí už od roku 2002, několikrát ho viděl v akci na Bernabéu i jinde v Evropě. Sám celý život hraje fotbal, v mládeži působil i ve Slavii Praha. Má za sebou také angažmá v deníku Sport, kde působil čtyři roky jako novinář. Aktuálně je fotbalovým trenérem.


9 Komentářů

 • Avatar

  aj tak bude druhá vlna Vasquez, takže hneď by som ho pustil a dúfal, že zahrá tak dobre, že ho potom aj kúpia

  0
  0
 • Avatar

  OFFTOPIC pre redakciu chalani, prosím vás čo sa deje so stránkou? Čím ďalej, tým viac "seká" a načítava články?

  0
  0
 • Avatar

  Mbappé info :
  Podle zdrojů a rozhovorů —> PSG nechtějí aby Mbappé odešel a nechtějí ho prodat , proto mu nabízí furt dokola novou smlouvu s velmi tučným platem .
  !Ale PSG vidí že Mbappého rozhodnutí nezmění a že chce hrát za RM , tudíž PSG jsou ochotni prodat Mbappého , za jejich podmínek, protože by jinak odešel Mbappé příští léto zadarmo a ty podmínky jsou -(ty co jsem dohledal u Fab.Rom. a dalších top zdrojů ) PSG chce zaplatit částku TU za kterou přišel Mbappé z Monaca , akorát to není těch často zmiňovaných €145.00m , ale je to včetně BONUSŮ přes 200m DOLARŮ což je něco kolem = 170-180m EURO , což znamená že bude muset přijít ještě jedna lepší a finální nabídka od Peréze , a za tím si PSG stojí a od podmínek neustoupí protože , stále věří ve Francii že ho během roku přemluví aby podepsal novou 5-6letou smlouvu.
  Teď je otázka zda je to worth dávat 180m Euro za hráče který může přijít ´´ZADARMO´´ příští léto ,ale jde vidět jak moc Peréz chce Mbappého už teď v Realu, a zároveň co jsem našel z top zdrojů , tak je to že Peréz chce teď podepsat Mbappého aby to měl už z krku a příští rok začít nový projekt kde bude STAR Mbappé + příští rok chce mít čas na jiné velké přestupy a aby se už nemusel Mbappém zabývat a jen se zbavit hráčů jako je ISCO ,BALE , Marcelo a vytvořit opět TOP team okolo Mbappého , spekuluje se o příští rok volných hráčích jako (Camavinga, Pogba , Goretzka ,) Nebo Haland za 80m.E. klauzule +- , což by bylo ale obtížné co se týče financí skrz agenta atd. co si o tom myslíte ????
  A ještě info PSG údajně stále dluží Monacu nějakou část peněz za Mbappého .

  0
  0

Přidat komentář

Související články

Patová situace ohledně Ferlanda Mendyho a Alphonso Daviese
Přestupy

Patová situace ohledně Ferlanda Mendyho a Alphonso Daviese

Na obzoru se stále více rýsuje virtuální souboj mezi Ferlandem Mendym a Alphonsem Daviesem. Každý hledá svůj prospěch, odkazují se…
Oficiálně: Iker Bravo opouští Real Madrid. Klub neuplatnil opci na přestup
Přestupy

Oficiálně: Iker Bravo opouští Real Madrid. Klub neuplatnil opci na přestup

Královský tým nevyužije opce na koupi 19letého mladíka a vrátí se do Bayeru Leverkusen. Iker Bravo zveřejnil na svém instagramovém…
The Athletic: Nacho stále jedná se saúdským Al-Ittihadem
Přestupy

The Athletic: Nacho stále jedná se saúdským Al-Ittihadem

Ve čtvrtek přinesl deník L’Équipe a následně španělská média zprávu, že Nacho je blízko podpisu smlouvy se saúdským Al-Ittihadem, kde…
MARCA: Solari a Calafat pracují na přestupu Mastantuona
Přestupy

MARCA: Solari a Calafat pracují na přestupu Mastantuona

Santiago Solari hraje klíčovou roli ve všech krocích, které se dějí kolem Franca Mastantuona. Bývalý hráč Realu Madrid je v…